Kalendarium

Listopad 2017

  • środa, 22
  • 14:00: śp. Elżbieta Swierczek, Ocice parafia p. w. Św. Józefa
  • wtorek, 21
  • 11:00: śp. Edward Grabski, Ostróg
  • poniedziałek, 20
  • 12:00: śp. Zdzisław Miczajka, P9A
  • 11:00: śp. Andrzej Wintoniak, P9
  • sobota, 18
  • 11:00: śp. Paweł Kowol, msza św. w kościele p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, P3B
  • 11:00: śp. Stanisław Mikulski, P4A
  • 09:30: śp. Jan Lamla, P4A
  • piątek, 17
  • 14:30: śp. Wanda Dęsoł, P5B
  • 13:00: śp. Kazimiera Miśta, P10B
  • 12:00: śp. Karolina Okrent, P2
  • 10:30: śp. Franciszek Swandula, P7B
  • piątek, 10
  • 14:30: śp. Eugeniusz Zapotoczny, P2A
  • 13:00: śp. Krystyna Wrona, P3B
  • 11:00: śp. Magdalena Kowal, P5A
  • czwartek, 9
  • 13:00: śp. Bożena Żelazko, P2
  • 11:00: śp. Winfryd Zaczek, P3
  • środa, 8
  • 12:00: śp. Mirosław Herok, P5
  • poniedziałek, 6
  • 14:00: śp. Reinhold Kampik, P3A
  • sobota, 4
  • 12:30: śp. Zdzisław Krempa, P2A
  • 11:00: śp. Renata Pasternak, P7B
  • piątek, 3
  • 11:00: śp. Marianna Wawrzyńska, P2

Październik 2017

  • wtorek, 31
  • 14:00: śp. Olcha Teresa Skolimowska, P8A
  • 10:00: śp. Marian Fojcik,P8
  • sobota, 28
  • 13:00: śp. Marian Jajeśnica, P3
  • 12:00: śp. Gerda Paluch, P3A
  • czwartek, 26
  • 11:00: śp. Barbara Wanat, Stara Wieś
  • środa, 25
  • 09:00: śp. Andrzej Budziosz, P3
  • poniedziałek, 23
  • 12:00: śp. Aniela Pawera, P3A
  • sobota, 21
  • 12:00: śp. Maria Kuhr, P5
  • piątek, 20
  • 12:00: śp. Czesława Trybuś, P2
  • czwartek, 19
  • 14:00: śp. Edmund Dębina, P5A
  • wtorek, 17
  • 11:00: śp. Zbigniew Domański, P7B
  • piątek, 13
  • 13:30: śp. Sławomir Palkowski, P5A
  • 13:00: śp. Maria Czech, Ściborzyce Wielkie
  • 12:00: śp. Helena Majewska, P9A
  • czwartek, 12
  • 11:00: śp. Tadeusz Jasiak, P9B
  • środa, 11
  • 12:00: śp. Tadeusz Marciniak, P5A
  • 11:00: śp. Barbara Wysocka,P9
  • wtorek, 10
  • 12:00: śp. Leon Karpicki, P3
  • 10:00: śp. Lucyna Wielecka, P8

Wrzesień 2017

  • sobota, 30
  • 14:00: śp. Wiktor Łapiński, P8B
  • piątek, 29
  • 11:00: śp. Felicja Galas, P4B
  • czwartek, 28
  • 13:00: śp. Stanisława Grądalska, P8A
  • 10:30: śp. Marianna Furman, P7
  • 09:30: śp. Marian Kisiel, P9A
  • środa, 27
  • 13:00: śp. Marek Ostrowski, P3A
  • 11:00: śp. Anna Łączkowska, P3B
  • 09:30: śp. Edmund Szewczyk, P9B
  • wtorek, 26
  • 14:00: śp. Ludwika Minartowicz, P6A
  • 12:30: śp. Anna Lupa, P9A
  • 11:00: śp. Henryk Wojteczek, P10B
  • poniedziałek, 25
  • 11:00: śp. Helena Majowicz, P9A
  • sobota, 23
  • 11:00: śp. Andrzej Lorenz, P3B
  • 10:30: śp. Paweł Orzechowski, P6
  • piątek, 22
  • 12:00: śp. Anna Pieniądz, P9A
  • 10:30: śp. S. Łucja Bronisława Konkol, P6B (msza święta odbędzie się w klasztorze Annuntiata)
  • czwartek, 21
  • 12:00: śp. Helena Madejczyk, P8A
  • 10:00: śp. Beata Wardenga, P9
  • wtorek, 19
  • 11:00: śp. Eryka Okuń, P3
  • 09:00: śp. Alojzy Wuwer, P8
  • poniedziałek, 18
  • 10:00: śp. Jan Gacka, P9
  • piątek, 15
  • 14:00: śp. Stanisław Karpiliński, P3
  • 12:00: śp. Danuta Jastrzębska, P3
  • 10:00: śp. Pelagia Bartodziej, P3
  • czwartek, 14
  • 11:00: śp. Paweł Kremser, P5B
  • środa, 13
  • 13:00: śp. Ryszard Dziadosz, P5A
  • 11:30: śp. Piotr Leksza, P9
  • wtorek, 12
  • 14:00: śp. Stanisława Kruszewska, P7
  • 12:00: śp. Marek Michaluk, P3
  • poniedziałek, 11
  • 14:00: śp. Jerzy Krzempek, P2A
  • sobota, 9
  • 13:00: śp. Paulina Calow, P5
  • 11:30: śp. Mirosław Wycisk, P10B
  • 10:00: śp. Ewa Gać, P5
  • piątek, 8
  • 10:00: śp. Karolina Walkowiak, P7A
  • środa, 6
  • 12:00: śp. Urszula Grabowska, P9
  • wtorek, 5
  • 11:00: śp. Maria Tomiczek, P1A
  • sobota, 2
  • 14:00: śp. Danuta Rowba, P1
  • 12:30: śp. Krystyna Palewska, P10B
  • 10:30: śp. Mateusz Lach, P9A
  • piątek, 1
  • 13:00: śp. Ryszard Faliński, P7B
  • 09:00: śp. Anna Benesz, P4B

Sierpień 2017

  • środa, 30
  • 11:00: śp. Fryderyk Luboń, Pogrzebień
  • wtorek, 29
  • 11:00: śp. Ursula Kalus, P3B
  • 11:00: śp. S. Benedykta Rosa Sgraja, P6B( msza święta w klasztorze Annutiata)
  • piątek, 25
  • 11:00: śp. Janina Wolanowska, P8
  • 09:00: śp. Wojciech Smoleń, P2B
  • czwartek, 24
  • 12:00: śp. Zygmunt Korzonek, Ostróg
  • 11:30: śp. Katarzyna Leńczowska, P8B
  • 11:00: śp. Antonina Loske, P5
  • środa, 23
  • 14:00: śp. Józef Mika, P7B
  • 11:00: śp. Antoni Ciupka, P2
  • 08:30: śp. Lida Grzybowska, P9
  • wtorek, 22
  • 11:00: śp. Erwin Bolik, P1A
  • poniedziałek, 21
  • 09:30: śp. Aleksandra Bech, P3A
  • sobota, 19
  • 11:00: śp. Jan Janusz, P9A
  • 10:00: śp. Ryszard Węglorz, P4B
  • piątek, 18
  • 10:00: śp. Teresa Rosochacka, P7B
  • czwartek, 17
  • 11:00: śp. Mieczysław Marmol, P1A
  • poniedziałek, 14
  • 11:00: śp. Jerzy Skorupski, P8B
  • piątek, 11
  • 12:00: śp. Józef Burda, P2
  • 11:00: śp. Jerzy Kowalik, P7B
  • czwartek, 10
  • 10:00: śp. Rafał Kisiel, P8
  • wtorek, 8
  • 10:30: śp. Danuta Zimna, P9
  • sobota, 5
  • 09:00: śp. Wojciech Gaweł, Ostróg
  • piątek, 4
  • 11:00: śp. Władysław Żbik, P9A
  • 10:00: śp. Róża Karpicka, P3
  • czwartek, 3
  • 10:00: śp. Czesława Krupka, P2A
  • 09:00: śp. Agnieszka Bieńkowska, P9B
  • wtorek, 1
  • 12:00: śp. Krystian Joschko, P4A
  • 11:00: śp. Anna Mróz, P4

Lipiec 2017

  • sobota, 29
  • 11:00: śp. Krzysztof Orzeł, P3A
  • piątek, 28
  • 12:00: śp. Henryk Burdach, P8B
  • środa, 26
  • 13:00: śp. Piotr Majchrzak, P4A
  • 12:00: śp. Władysław Gronowicz, P5A
  • 11:00: śp. Marie Fichna, Wojnowice
  • sobota, 22
  • 11:00: śp. Marian Konopka, P7A
  • 10:00: śp. Janina Bubiak, P1A
  • piątek, 21
  • 13:00: śp. Anna Rzeszowska, P8B
  • 12:00: śp. Marek Skorupa, P2A
  • 11:00: śp. Irena Niemiec, P6
  • 10:00: śp. Jadwiga Gwozdecka, P2
  • czwartek, 20
  • 12:00: śp. Waldemar Bromirski, P6A
  • 11:00: śp. Krystyna Kaczmarek, P2B
  • środa, 19
  • 15:00: śp. Natalia Dolbicka, P9A
  • 10:00: śp. Scholastyka Kiersz, P5B
  • wtorek, 18
  • 13:00: śp. Janina Gudynowska, P2A
  • 12:00: śp. Krystyna Schutter, P2A
  • sobota, 15
  • 11:00: śp. Walentyna Kwiatek, P7A
  • czwartek, 13
  • 11:00: śp. Zygmunt Remiorz, P5A
  • środa, 12
  • 13:00: śp. Genowefa Pociecha, P7
  • 12:00: śp. Teresa Andziul, P10B
  • 11:00: śp. Jerzy Ząbek, P7B
  • wtorek, 11
  • 09:30: śp. Alojzy Pientka, P7B
  • piątek, 7
  • 11:00: śp. Jolanta Wycik, PMG/49
  • czwartek, 6
  • 12:00: śp. Marian Zawisła, P8A
  • środa, 5
  • 12:00: śp. Zygmunt Wojtyszek, P6A
  • wtorek, 4
  • 13:00: śp. Zygmunt Żołneczko, P10B
  • sobota, 1
  • 13:00: śp. Maria Dzierżanowska, P4
  • 12:00: śp. Janusz Tokarski, Ostróg

Czerwiec 2017

  • piątek, 30
  • 11:00: śp. Henryk Pawlik, P9A
  • 10:00: śp. Przybyła Ginter, P1B
  • czwartek, 29
  • 12:00: śp. Andrzej Grabowski, P9B
  • 11:00: śp. Karol Wojacki, P2A
  • wtorek, 27
  • 10:00: śp. Dorota Nowak, P5
  • poniedziałek, 26
  • 12:00: śp. Barbara Marczewska, P2A
  • sobota, 24
  • 14:30: śp. Tadeusz Wójcik, P6A
  • 13:30: śp. Józef Franica, P3A
  • 12:00: śp. Danuta Musialik, P9B
  • 11:00: śp. Anna Stoczek, P3A
  • 10:00: śp. Wiktoria Dawidow, Ostróg
  • 10:00: śp. Stanisław Ratajski, P10B
  • piątek, 23
  • 11:00: śp. Józef Łesiuk, P6A
  • środa, 21
  • 12:00: śp. Bronisław Dempniak, PMG/52
  • poniedziałek, 19
  • 12:00: śp. Jan Kulczycki, P9A
  • 11:00: śp. Magdalena Salwiczek, P10B
  • sobota, 17
  • 11:00: śp. Bolesław Skubiszyński, P7
  • piątek, 16
  • 11:00: śp. Jacek Nawrath, P9A
  • sobota, 10
  • 14:00: śp. Andrzej Henrykowski, P2A
  • 13:00: śp. Franciszek Niklewicz, P7B
  • 12:30: śp. Raisa Klimaszewska, Ostróg
  • czwartek, 8
  • 15:00: śp. Leopold Przygoda, P1
  • 13:00: śp. Irena Majewska, P7B
  • 11:30: śp. Kazimierz Prokop, P6
  • wtorek, 6
  • 13:00: śp. Tadeusz Salamon, P6B
  • 12:00: śp. Paweł Bulenda, P3A
  • 09:30: śp. Kazimierz Ostrowski, P9B msza św. w Łubowicach
  • poniedziałek, 5
  • 10:00: śp. Regina Jarmołowicz, P1
  • sobota, 3
  • 13:00: śp. Edward Gajcy, P7
  • 13:00: śp. John Piet Verdriet, Ostróg
  • 12:00: śp. Wanda Wanat, P2
  • piątek, 2
  • 11:00: śp. Jadwiga Musioł, P2
  • czwartek, 1
  • 14:00: śp. Halina Drzewińska, P4
  • 13:00: śp. Krystyna Wojtyszek, P6A

Maj 2017

  • wtorek, 30
  • 15:00: śp. Grzegorz Gutowski, P7A
  • piątek, 26
  • 14:00: śp. Edward Wołoszyn, P3
  • 12:00: śp. Maria Kacprzak, P6B
  • czwartek, 25
  • 12:30: śp. Magdalena Brzoska, P6B
  • 10:00: śp. Maria Ochrombel, P7B
  • poniedziałek, 22
  • 15:00: śp. Otylia Nowakowska, P4
  • 11:00: śp. Urszula Soroka, P5
  • 09:00: śp. Zdzisław Długosz, P2
  • piątek, 19
  • 15:00: śp. Kazimiera Magdoń, P4A
  • 13:00: śp. Bronisława Góralczyk, Ostróg
  • poniedziałek, 15
  • 11:00: śp. Henryk Papaj, P4B
  • sobota, 13
  • 11:00: śp. Kazimiera Bugla, P3A
  • 10:00: śp. Marian Matuszewski, P5B
  • czwartek, 11
  • 10:00: śp. Irena Majnusz, Sudół
  • środa, 10
  • 11:00: śp. Franciszek Kikomber, P8B
  • 09:30: śp. Elżbieta Konieczna, P2A
  • sobota, 6
  • 13:00: śp. Hubert Kampka, P7B
  • 11:00: śp. Gertruda Pietrzyk, P5
  • czwartek, 4
  • 12:00: śp. Alfred Miensopust, P3A
  • 10:00: śp. Janina Buba, P2
  • wtorek, 2
  • 11:00: śp. Eugeniusz Tromsa, Biała Prudnicka

Kwiecień 2017

  • sobota, 29
  • 13:00: śp. Jerzy Marko, P1A
  • czwartek, 27
  • 10:00: śp. Jakub Rogowski, P5
  • środa, 26
  • 12:00: śp. Adam Konieczko, P4
  • 11:00: śp. Włodzimierz Cędzikowski, P6
  • poniedziałek, 24
  • 10:00: śp. Barbara Szamsza, P4A
  • sobota, 22
  • 14:00: śp. Michał Wijatyk - Ostróg
  • 11:00: śp. Czesław Markiewicz, P2A
  • piątek, 21
  • 09:00: śp. Krystian Radoń, P6A
  • środa, 19
  • 14:00: śp. Irena Gaczyńska - Ostróg
  • 10:00: śp. Tadeusz Wróbel, P5
  • wtorek, 18
  • 13:00: śp. Róża Wilk, PMG/115
  • 11:00: śp. Bronisław Mucha, P10B
  • piątek, 14
  • 11:00: śp. Bożena Sordoń,P2A
  • poniedziałek, 10
  • 11:00: śp. Anna Waniek, P9A
  • sobota, 8
  • 13:00: śp. Romualda Żagiel, P7B
  • 11:00: śp. Kazimierz Kossowski, P7
  • czwartek, 6
  • 11:00: śp. Józef Tomiczek, P9
  • 10:00: śp. Jarosław Pawliński, P1
  • środa, 5
  • 11:00: śp. Kazimierz Pawłowicz, P3A
  • wtorek, 4
  • 14:00: śp. Jan Pawlik, P2
  • poniedziałek, 3
  • 14:00: śp. Agata Wysocka, P5A
  • sobota, 1
  • 13:00: śp. Franciszek Kuczera - Ostróg
  • 10:00: śp. Gertruda Orszulka, P2A

Marzec 2017

  • piątek, 31
  • 15:00: śp. Helena Król - Ocice
  • 13:00: śp. Bronisław Czyż, P6
  • czwartek, 30
  • 15:00: śp. Władysław Soroka, P4B
  • środa, 29
  • 14:00: śp. Teodora Woźna, P6B
  • 12:30: śp. Jadwiga Rozmus, P9A
  • wtorek, 28
  • 10:00: śp. Daniel Kwasiński, P2
  • sobota, 25
  • 13:00: śp. Beata Grzeczny, P8B
  • 12:00: śp. Helena Kowol
  • 11:00: śp. Zofia Regent, P7A
  • 10:00: śp. Mateusz Frenzel, P7A
  • czwartek, 23
  • 10:00: śp. Sznajder Lotar, P9
  • środa, 22
  • 15:00: śp. Zygmunt Nowak, Ostróg
  • 14:00: śp. Tadeusz Lorek, P5A
  • 11:00: śp. Jan Cudejko, P7B
  • wtorek, 21
  • 13:00: śp. Marian Bogdanik, P4A
  • poniedziałek, 20
  • 12:00: śp. Ryszard Socha, P7B
  • sobota, 18
  • 14:00: śp. Emilia Żaczek, P6A
  • 13:00: śp. Adolfina Buras, P6A
  • 12:00: śp. Stanisław Szymków
  • 11:00: śp. Stanisław Fita, P7B
  • czwartek, 16
  • 11:00: śp. Krystyna Pilna - Ostróg
  • 11:00: śp. Brygida Piotrowska, P2A
  • poniedziałek, 13
  • 10:30: śp. Krzysztof Kurczenko - Ostróg
  • sobota, 11
  • 12:00: śp. Zofia Blana, P3
  • piątek, 10
  • 14:00: śp. Maria Richter, P5A
  • 12:00: śp. Marian Łacina
  • 09:00: śp. Gerard Pasia, P4
  • czwartek, 9
  • 10:00: śp. Alicja Sztuka, P1
  • środa, 8
  • 11:00: śp. Władysław Szwed, P7B
  • 10:00: śp. Jarosław Winnik, P7B
  • wtorek, 7
  • 13:00: śp. Alojzy Konieczny, P9
  • sobota, 4
  • 14:00: śp. Urszula Ślęzak-Chajec, P6A
  • 12:00: śp. Zygbert Szymczyk, P3
  • piątek, 3
  • 14:00: śp. Walentyna Zdziebczok, Stara Wieś
  • czwartek, 2
  • 12:00: śp. Jan Busz, P4
  • środa, 1
  • 13:00: śp. Krzysztof Sywak, P4

Luty 2017

  • wtorek, 28
  • 11:00: śp. Piotr Michalik, P2
  • sobota, 25
  • 11:00: śp. Jan Helak, P1
  • piątek, 24
  • 15:00: śp. Władysław Bedryj, P6B
  • 13:00: śp. Piotr Skupień, P9
  • 11:00: śp. Krystyna Wieczorek - Stara Wieś
  • czwartek, 23
  • 10:00: śp. Edward Zychma - Brzezie
  • sobota, 18
  • 14:00: śp. Ernest Płaczek, P4A
  • 12:30: śp. Barbara Dziki, P6A
  • 11:00: śp. Gerard Bulenda, P6B
  • 10:00: śp. Maria Szyra - Ostróg
  • piątek, 17
  • 13:30: śp. Józefa Szojda, P8
  • 12:00: śp. Elżbieta Mandera, P1
  • 11:00: śp. Marianna Witkowska - Markowice
  • poniedziałek, 13
  • 11:00: śp. Marta Baranek, P1A
  • sobota, 11
  • 14:00: śp. Agnieszka Stroka, P8B
  • 13:00: śp. Małgorzata Kowalska
  • 12:00: śp. Hildegarda Skupień, P2
  • 11:00: śp. Zofia Ciołek, P4
  • czwartek, 9
  • 15:00: śp. Czesława Śmietańska, P7B
  • środa, 8
  • 14:00: śp. Weronika Karpińska, P6B
  • 11:00: śp. Janusz Mazur, P8B
  • 10:00: śp. Leonard Adamek, P4A
  • wtorek, 7
  • 11:00: śp. Janina Pochopień, P4
  • poniedziałek, 6
  • 11:00: śp. Zbigniew Sokołowski, P6A
  • sobota, 4
  • 15:00: śp. Danuta Sotyka, P6A
  • 14:00: śp. Edward Szot, P6B
  • 13:00: śp. Stefania Tetzlaff, P10B
  • 12:00: śp. Jerzy Włodarczyk, P3
  • 11:00: śp. Grzegorz Buba, P2
  • piątek, 3
  • 11:00: śp. Andrzej Dudek, P9
  • czwartek, 2
  • 15:00: śp. Gerard Kremser, P4
  • 13:30: śp. Ernestyna Kadyrko, P6A
  • 12:30: śp. Krystian Krautwurst, P4A
  • środa, 1
  • 12:30: śp. Józefa Lewosińska - Ostróg
  • 12:00: śp. Anastazja Czwal, P3
  • 10:00: śp. Walentyna Domańska, P6A

Styczeń 2017

  • wtorek, 31
  • 11:00: śp. Krystyna Stańdo, P6B
  • poniedziałek, 30
  • 10:00: śp. Zdzisław Głowiński, P8B
  • 10:00: śp. Walentyna Domańska,
  • sobota, 28
  • 14:00: śp. Stefan Zaczek, P6B
  • 13:00: śp. Edeltruda Kowol, P3A
  • 11:00: śp. Brygida Dziadek, PMG/M/61
  • piątek, 27
  • 12:00: śp. Matylda Mikołajek, P7
  • 11:00: śp. Janina Chwiałkowska, ROO/M/90
  • czwartek, 26
  • 12:00: śp. Józef Bednarski, P2B
  • 11:00: śp. Zenon Morawski
  • wtorek, 24
  • 10:00: śp. Walentyna Pałys, P9
  • poniedziałek, 23
  • 13:15: śp. Rudolf Klimaszka, P3B
  • 12:00: śp. Kazimiera Czyż, P6
  • sobota, 21
  • 13:00: śp. Janusz Marcyanik, P9A
  • 11:00: śp. Grażyna Owczarek, P8A
  • piątek, 20
  • 09:30: śp. Stanisław Guściora, P5B
  • czwartek, 19
  • 12:30: śp. Daniel Czop, P4B
  • 11:00: śp. Piotr Musz, P6
  • 11:00: śp. Stanisław Pasztaleniec, P4A
  • środa, 18
  • 12:00: śp. Danuta Sobótka, P3A
  • wtorek, 17
  • 11:00: śp. Jan Machalski, P6B
  • 10:00: śp. Karina Pietras, P9
  • sobota, 14
  • 13:00: śp. Kazimiera Bębnowicz, P7B
  • 11:00: śp. Michalina Andryszczak, P2A
  • piątek, 13
  • 13:00: śp. Maria Folta, P8A
  • 11:00: śp. Teresa Grzesiczek, PMG/26
  • 10:00: śp. Wiktor Basista, PMG/169
  • czwartek, 12
  • 12:00: śp. Stanisław Wróblewski, P5B
  • 11:00: śp. Hieronim Dratwa, P3A
  • środa, 11
  • 13:00: śp. Anna Marklowska, P7
  • wtorek, 10
  • 13:00: śp. Łucja Majewska, P6B
  • 11:00: śp. Jadwiga Kubińska, P5
  • 10:00: śp. Maria Zawada, P9A
  • sobota, 7
  • 13:00: śp. Adam Tadeusz Zimałka, P1
  • wtorek, 3
  • 12:00: śp. Maria Cieszyńska, P7B
  • 11:00: śp. Urszula Orszulka, P2A

Grudzień 2016

  • piątek, 30
  • 13:00: śp. Zofia Górska-Zawisła, P9A
  • 10:00: śp. Anastazja Wijatyk, Ostróg
  • czwartek, 29
  • 11:00: śp. Teresa Kobierecka, P7A
  • 10:00: śp. Robert Jaroni, P5
  • środa, 28
  • 10:00: śp. Ryszard Konysz, P4B
  • piątek, 23
  • 11:00: śp. Stanisław Lisinski, P7
  • czwartek, 22
  • 12:00: śp. Wilhelm Buchcik, P4
  • sobota, 17
  • 14:30: śp. Kazimierz Kajzer, P8B
  • 13:00: śp. Jan Weselak, P3
  • 12:00: śp. Paweł Krukowka, P7
  • 09:00: śp. Helena Jambor, P5A
  • piątek, 16
  • 14:00: śp. Krystyna Wasil, P9A
  • 12:00: śp. Danuta Bielawna, P2B
  • czwartek, 15
  • 12:00: śp. Czesław Bujan, P5
  • 11:00: śp. Iwona Pilch-Mularczyk, P8A
  • środa, 14
  • 13:00: śp. Wiktoria Mikołajek, ROO/M/40
  • 10:30: śp. Ryszard Putek, P5A
  • sobota, 10
  • 14:00: śp. Weronika Malik, P1
  • 11:00: śp. Eugeniusz Szałkowski, P8A
  • piątek, 9
  • 14:30: śp. Kazimiera Krawiec-Kolman, P9A
  • 12:00: śp. Janina Woźniak,
  • 10:00: śp. Antoni Brękus, P8A
  • czwartek, 8
  • 11:00: śp. Brygida Piech, P4
  • 10:00: śp. Wilhelm Klimaszka, Ostróg
  • środa, 7
  • 12:00: śp. Zbigniew Musiałek, P8B
  • sobota, 3
  • 13:00: śp. Maria Drabczyk, P2B
  • 12:00: śp. Władysława Brańka, P7A
  • 11:00: śp. Wiesława Siatkowska, P7B
  • czwartek, 1
  • 14:00: śp. Piotr Gajewski, P6A

Listopad 2016

  • wtorek, 29
  • 11:00: śp. Elżbieta Soszyńska, P3
  • sobota, 26
  • 13:00: śp. Janina Zawadzka, P2
  • piątek, 25
  • 12:00: śp. Ewa Cibis, P3B
  • 11:00: śp. Cecylia Tumidajewicz, cmentarz Głubczycka
  • czwartek, 24
  • 12:00: śp. Kazimierz Lichwa, P8A
  • środa, 23
  • 11:00: śp. Karol Smereka, P5A
  • 10:00: śp. Stanisław Koston, P1
  • sobota, 19
  • 13:00: śp. Anna Janacz, P7
  • 11:00: śp. Jadwiga Anioł, P2
  • piątek, 18
  • 14:00: śp. Eugenia Sokołowska, P4
  • czwartek, 17
  • 11:00: śp. Wilhelm Kotula, P3A
  • środa, 16
  • 14:00: śp. Józefa Wagner, P2
  • 13:00: śp. Teresa Radłowska, P2
  • 13:00: śp. Barbara Łabędź, Gliwice
  • 11:00: śp. Lotar Sobota, P2B
  • sobota, 12
  • 12:00: śp. Henryka Drozd, P5
  • 11:00: śp. Antoni Derkacz, P9B
  • sobota, 5
  • 12:00: śp. Janina Czogała, P8
  • 10:00: śp. Władysława Soroka, Ostróg
  • piątek, 4
  • 14:00: śp. Jerzy Sywak, P7
  • 13:00: śp. Regina Dziadek, P4A
  • 11:00: śp. Ryszard Michalak, Stara Wieś
  • 09:00: śp. Zofia Markiewicz, P9
  • czwartek, 3
  • 14:00: śp. Irena Malik, Modzurów

Październik 2016

  • sobota, 29
  • 12:00: śp. Grzegorz Wala, P8
  • 11:00: śp. Marcin Łyczek, P2
  • piątek, 28
  • 13:00: śp. Andrzej Karpiej, P9
  • czwartek, 27
  • 12:00: śp. Józef Bohonos, Ostróg
  • wtorek, 25
  • 11:00: śp. Marian Kołodziej, P7
  • sobota, 22
  • 13:00: śp. Grzegorz Pieronkiewicz, Katowice
  • piątek, 21
  • 14:30: śp. Kamil Stach, Modzurów
  • 11:00: śp. Edmund Nowacki, Płonia
  • czwartek, 20
  • 15:00: śp. Marek Makselon, P5B
  • środa, 19
  • 11:00: śp. Elfryda Chwastek, P4A
  • wtorek, 18
  • 10:00: śp. Maria Lenard, P8B
  • sobota, 15
  • 12:00: śp. Jarosław Lebek, P8B
  • 10:00: śp. Agnieszka Górecka, P6B
  • czwartek, 13
  • 12:00: śp. Andrzej Grzeszczuk, ROO/M74
  • środa, 12
  • 15:00: śp. Czesława Kaczmar - Stara Wieś
  • 13:00: śp. Franciszek Waloszek, P8B
  • 11:35: śp. Stanisław Michalecki, P8
  • poniedziałek, 10
  • 14:00: śp. Maria Heflinger, P2
  • sobota, 8
  • 11:00: śp. Marian Oświęcimska, P8A
  • 09:00: śp. Maria Wycisk - Brzezie
  • piątek, 7
  • 13:00: śp. Bogusław Turoń, P9
  • środa, 5
  • 12:00: śp. Irena Władysława Dastig - Stara Wieś
  • 11:00: śp. Tadeusz Konopnicki, P6
  • wtorek, 4
  • 10:00: śp. Jerzy Korczyński, P5A
  • poniedziałek, 3
  • 12:00: śp. Stanisław Michalczyk, PMG 151
  • sobota, 1
  • 11:00: śp. Emanuel Jaszczołd, P7B

Wrzesień 2016

  • czwartek, 29
  • 12:00: śp. Krystyna Pospiszyl, P6B
  • środa, 28
  • 11:00: śp. Stanisława Włodarska, P5A
  • poniedziałek, 26
  • 11:00: śp. Hildegarda Olbrich, P1
  • sobota, 24
  • 12:00: śp. Edward Pałka, P1A
  • piątek, 23
  • 12:00: śp. Lubomir Gromadka, P5B
  • czwartek, 22
  • 15:00: śp. Piotr Bugla, P9
  • 14:00: śp. Irma Kostyńska, P6B
  • 12:00: śp. Stanisław Turek, P10B
  • środa, 21
  • 14:00: śp. Alfred Dudziński, P3A
  • poniedziałek, 19
  • 12:00: śp. Zofia Dobrowolska, P8B
  • sobota, 17
  • 11:00: śp. Czesław Kieś - Rudy Raciborskie
  • piątek, 16
  • 14:00: śp. January Szymański, P3A
  • piątek, 9
  • 13:00: śp. Krzysztof Szlachetko - Gliwice
  • czwartek, 8
  • 14:00: śp. Edeltrauda Jaszek, P8B
  • środa, 7
  • 10:00: śp. Klemens Małanka, P3
  • wtorek, 6
  • 11:00: śp. Leszek Silbernagel, P8A
  • sobota, 3
  • 13:00: śp. Radosław Zając, P1
  • piątek, 2
  • 15:00: śp. Michał Jędruch, P2A
  • 14:00: śp. Jan Hanczerowski, P8
  • 12:00: śp. Andrzej Nicz, P7
  • czwartek, 1
  • 11:00: śp. Aldona Dados, P1

Sierpień 2016

  • środa, 31
  • 12:00: śp. Henryk Marczak, P7A
  • wtorek, 30
  • 10:00: śp. Hubert Musioł, P9A
  • sobota, 27
  • 12:30: śp. Henryka Borucka, P9B
  • 11:00: śp. Piotr Żyła, P5
  • 10:00: śp. Henrieta Kretek - Płonia
  • piątek, 26
  • 13:00: śp. Piotr Adamski, P8A/ROO
  • 11:30: śp. Jan Jankowski, P1
  • 10:00: śp. Anna Lazar, P6
  • 10:00: śp. Rudolf Jendrzejczyk, P5
  • 09:00: śp. Stanisław Fedorowicz - Markowice
  • środa, 24
  • 11:00: śp. Władysław Symko, P4B
  • poniedziałek, 22
  • 14:00: śp. Maria Turlejska, P1
  • sobota, 20
  • 11:00: śp. Andrzej Kocur - Markowice
  • 10:00: śp. Krystyna Beracz, P9A
  • czwartek, 18
  • 13:00: śp. Teresa Kalinowska, P8B
  • wtorek, 16
  • 14:00: śp. Maria Hoszek, P2
  • 11:00: śp. Zenon Kruty, P1A
  • sobota, 13
  • 11:00: śp. Lilla Stolarska, P9A
  • piątek, 12
  • 14:00: śp. Walter Cyroń, P10B
  • 11:00: śp. Ginter Górecki, P5
  • 09:00: śp. Helena Doledutko, P5A
  • czwartek, 11
  • 12:00: śp. Bożena Kitel, P8
  • 11:00: śp. Irena Głód, P3
  • sobota, 6
  • 13:00: śp. Helena Fedorowicz, P2
  • 09:00: śp. Barbara Lindner, P8
  • środa, 3
  • 13:00: śp. Zuzanna Górecka - Ostróg

Lipiec 2016

  • sobota, 30
  • 14:00: śp. Jan Bogumił, P5A
  • 11:00: śp. Krystyna Matusiak, P6
  • piątek, 29
  • 12:30: śp. Henryk Szymański, P9
  • 10:30: śp. Jan Kupka - Ostróg
  • czwartek, 28
  • 11:00: śp. Roman Waniczek, P8B
  • wtorek, 26
  • 12:00: śp. Richard Kowal, PMG/17
  • 11:00: śp. Anna Kołaczek, P1
  • sobota, 23
  • 12:00: śp. Marek Górny, P5A
  • 10:00: śp. Jadwiga Chęć, P6A
  • piątek, 22
  • 11:00: śp. Andrzej Szczyrbowski, P4B
  • środa, 20
  • 09:00: śp. Joachim Kubisz, Ocice
  • wtorek, 19
  • 14:00: śp. Wanda Szarata, P2
  • 13:00: śp. Józef Piórko,
  • 12:00: śp. Czesław Maksym, P7B
  • poniedziałek, 18
  • 12:00: śp. Helena Gawrońska, P3A
  • sobota, 16
  • 12:00: śp. Marian Wcisło, P6B
  • 11:00: śp. Kazimierz Turlejski, P1
  • czwartek, 14
  • 11:00: śp. Arnold Kokot, P3
  • wtorek, 12
  • 14:00: śp. Marian Kos, P6A
  • poniedziałek, 11
  • 12:00: śp. Małgorzata Trojańska, P5B
  • 11:00: śp. Stanisław Kamiński, P1
  • 10:00: śp. Roman Siemiński, P1
  • piątek, 8
  • 10:00: śp. Jacek Szczyrko, P6A
  • czwartek, 7
  • 10:00: śp. Halina Buchta, P4
  • środa, 6
  • 13:00: śp. Antoni Kopeć, P7
  • 11:00: śp. Daniela Pych, P6
  • 10:00: śp. Stanisław Zieniuk, P3
  • piątek, 1
  • 12:00: śp. Joanna Lichtarowicz, P7B
  • 11:00: śp. Krystyna Choina, P7A
  • 10:00: śp. Palmiro Mieliński, P9

Czerwiec 2016

  • czwartek, 30
  • 11:00: śp. Katarzyna Karaczyn, P7B
  • środa, 29
  • 14:00: śp. Mirosław Cebo, PMG 106
  • 13:00: śp. Danuta Niedzielska, P10B
  • 12:00: śp. Edmund Kobierecki, P7A
  • 11:00: śp. Stanisława Kalabis, P5A
  • 10:00: śp. Erna Badura, P8B
  • wtorek, 28
  • 10:00: śp. Zofia Pyciak, P8B
  • poniedziałek, 27
  • 10:00: śp. Jerzy Olender, P1
  • sobota, 25
  • 14:00: śp. Marek Topór, P2B
  • 10:00: śp. Teresa Hajda, P2B
  • piątek, 24
  • 12:30: śp. Jadwiga Gołębiowska-Poloczek, Plan 2
  • 10:00: śp. Eugenia Kuznik - Markowice
  • czwartek, 23
  • 13:00: śp. Hildegarda Bajgier, Plan4A
  • środa, 22
  • 14:00: śp. Jadwiga Schutter, Plan 4A
  • 13:00: śp. Henryk Pielczyk, Plan 6A
  • 12:00: śp. Kurt Kempe, Plan 2A
  • wtorek, 21
  • 11:00: śp. Jan Staniszewski, Plan 6
  • 10:30: śp. Marek Czerwiński, Plan 4A
  • sobota, 18
  • 12:00: śp. Gertruda Bura - Płonia
  • piątek, 17
  • 13:00: śp. Henryk Dominik, Plan 6
  • 11:00: śp. Agnieszka Jęczmionka, Plan 4
  • środa, 15
  • 12:00: śp. Mieczysława Zapotocka - Liwińska, Plan 7
  • wtorek, 14
  • 11:00: śp. Władysław Piwowar, Plan 3A
  • poniedziałek, 13
  • 11:00: śp. Marianna Pasternak, Plan 7B
  • piątek, 10
  • 11:00: śp. Tadeusz Niedzielski, Plan 10B
  • czwartek, 9
  • 15:00: śp. Adolfina Struk, Plan 3
  • 12:00: śp. Antoni Blokesz, Plan 9A
  • wtorek, 7
  • 10:30: śp. S. Beatryks Adela Sobocik, Plan 6B
  • sobota, 4
  • 14:00: śp. Tadeusz Wrzosek, Plan
  • piątek, 3
  • 15:15: śp. Józef Świtała, Plan 1
  • 12:00: śp. Małgorzata Małko, Plan 5
  • środa, 1
  • 11:00: śp. Kazimierz Walaszczyk, Plan 6A
  • 10:00: śp. Marian Szulcek, Plan 7B

Maj 2016

  • poniedziałek, 30
  • 13:00: śp. Marian Warkocz, Plan 9A
  • 12:00: śp. Zdzisław Marcinkiewicz, Plan 4
  • sobota, 28
  • 11:00: śp. Jan Ploch, Plan 2A
  • 09:00: śp. Andrzej Kurek, Plan 9A
  • środa, 25
  • 10:00: śp. Maria Skatuła, P10B
  • sobota, 21
  • 11:00: śp. Ewa Mika - Płonia
  • piątek, 20
  • 11:00: śp. Lidia Duraj-Łata, P2A
  • 10:00: śp. Jerzy Sus, P5A
  • czwartek, 19
  • 12:00: śp. Andrzej Gołębiowski, P2
  • 11:00: śp. Zbigniew Zając - Markowice
  • środa, 18
  • 10:00: śp. Janina Bucyk, P5
  • poniedziałek, 16
  • 15:00: śp. Janusz Bukała, P3
  • sobota, 14
  • 12:00: śp. Arkadiusz Chudziak, P7
  • 11:00: śp. Klaudia Chłodek - Parafia Św. Jacka Radoszowy
  • środa, 11
  • 11:00: śp. Jadwiga Andryszczak, P2A
  • poniedziałek, 9
  • 10:00: śp. Iwona Nosiadek - Ostróg
  • sobota, 7
  • 13:30: śp. Zofia Jarecka, P3
  • 12:00: śp. Jan Kloc, P5
  • 09:30: śp. Krzysztof Świerczewski, P4A
  • piątek, 6
  • 14:00: śp. Alfred Stolarski, P9A
  • czwartek, 5
  • 15:30: śp. Antoni Smoleń, P2B
  • środa, 4
  • 14:00: śp. Łukasz Kula - Kraków
  • poniedziałek, 2
  • 12:00: śp. Sławomir Niedopytalski, P2

Kwiecień 2016

  • sobota, 30
  • 11:00: śp. Alfred Piechaczek, P6
  • czwartek, 28
  • 15:00: śp. Irena Broszko, P4A
  • 10:00: śp. Marian Gerasimowicz, P2
  • środa, 27
  • 13:00: śp. Henryk Śliwiński, P3
  • wtorek, 26
  • 12:00: śp. Zofia Ciupka, P4A
  • sobota, 23
  • 13:00: śp. Jan Giera - Ostróg
  • 12:00: śp. Teresa Kucza, P4A
  • 11:00: śp. Grzegorz Bara - Ostróg
  • piątek, 22
  • 14:00: śp. Leokadia Chadrian, P8
  • środa, 20
  • 11:30: śp. Filip Strachota, P7A
  • 11:00: śp. Jerzy Gierkowski, P7B
  • sobota, 16
  • 13:00: śp. Adam Szojda, P8
  • 12:00: śp. Maria Kostecka, P5B
  • piątek, 15
  • 10:00: śp. Janina Surma, P4B
  • czwartek, 14
  • 15:00: śp. Kazimierz Janiec, P6B
  • środa, 13
  • 10:30: śp. Henryk Swoboda, P1
  • 10:00: śp. Piotr Brodziński, P9
  • sobota, 9
  • 14:00: śp. Zenon Pełka, P5A
  • 11:00: śp. Jacek Haraźny, P7
  • piątek, 8
  • 13:00: śp. Bronisława Pająk, P4B
  • czwartek, 7
  • 12:00: śp. Henryk Malgrab, P3A
  • środa, 6
  • 11:00: śp. Baran Krystyna, P3B
  • wtorek, 5
  • 13:00: śp. Tadeusz Wójcicki, P4B
  • 11:00: śp. Sylwester Gładysz, P1B
  • sobota, 2
  • 14:00: śp. Aniela Matlachowski, P7
  • 11:00: śp. Grzegorz Madej, P3A
  • piątek, 1
  • 13:00: śp. Rudolf Morawiec, P2A

Marzec 2016

  • czwartek, 31
  • 12:00: śp. Marian Ryszkowski, P4
  • 11:00: śp. Krystyna Panicz, P3
  • wtorek, 29
  • 13:00: śp. Waltrauda Chluba, P2B
  • 12:00: śp. Urszula Pilipczuk, P1
  • 11:00: śp. Antoni Skirtun, ROO/M38
  • środa, 23
  • 15:00: śp. Norbert Bień, P2A
  • 11:00: śp. Maria Huk, P7B
  • sobota, 19
  • 11:00: śp. Elżbieta Michalecka, P8
  • piątek, 18
  • 13:00: śp. Marianna Paprotna, P2A
  • 11:00: śp. Bogumiła Depta, P4A
  • czwartek, 17
  • 12:00: śp. Zbigniew Surma, P4B
  • środa, 16
  • 15:00: śp. Stanisław Piskorz, P6A
  • 10:00: śp. Maria Woźniak, P9A
  • czwartek, 10
  • 15:00: śp. Rita Bednarska, P4
  • środa, 9
  • 12:00: śp. Edward Fijałkowski, P3
  • 10:00: śp. Gerard Henkel, P4A
  • sobota, 5
  • 11:00: śp. Mieczysław Goral, P7B
  • czwartek, 3
  • 13:00: śp. Urszula Królak, P7B
  • środa, 2
  • 11:00: śp. Maria Januszewska, P3B

Luty 2016

  • sobota, 27
  • 13:30: śp. Dorota Lewosińska, P1A
  • czwartek, 25
  • 14:00: śp. Maria Skaźnik, P5
  • sobota, 20
  • 13:00: śp. Stanisław Wysocki, P6A
  • 11:00: śp. Mirosław Olczyk, P7
  • piątek, 19
  • 11:00: śp. Janina Bugdoł, P7
  • czwartek, 18
  • 11:00: śp. Alina Zaczyk, P4A
  • poniedziałek, 15
  • 15:00: śp. Tadeusz Myśliński, P4A
  • 14:00: śp. Zofia Rejman, P3A
  • sobota, 13
  • 13:00: śp. Krystyna Miksza, P8A
  • 13:00: śp. Arkadiusz Miksza, P8A
  • 12:00: śp. Kazimierz Siatkowski, P7B
  • piątek, 12
  • 15:00: śp. Urszula Majewska, P7
  • środa, 10
  • 14:00: śp. Bogusław Zaworski, P5A
  • wtorek, 9
  • 15:00: śp. Bernadeta Kasza, P3
  • poniedziałek, 8
  • 11:00: śp. Jan Bulenda, P6
  • wtorek, 2
  • 11:00: śp. Krystyna Boska, P4A
  • 10:30: śp. Bogumiła, Zuzanna Polok, P6B

Styczeń 2016

  • sobota, 30
  • 14:00: śp. Maria Koszewska, P2
  • 12:00: śp. Wiesława Kuczer, P3A
  • 11:00: śp. Janina Matuszewska, P7B
  • 10:00: śp. Teresa Jadwiszczok, P7B
  • piątek, 29
  • 14:00: śp. Rudolf Szalecki, P7B
  • czwartek, 28
  • 15:00: śp. Józef Krężel, P1A
  • 12:00: śp. Jadwiga Stokowska, P2B
  • wtorek, 26
  • 15:00: śp. Jarogniew Wojacki, P2A
  • poniedziałek, 25
  • 12:00: śp. Wacław Rogoża, P8B
  • 11:30: śp. Antoni Juraszek, P6A
  • sobota, 23
  • 15:00: śp. Adam Królak
  • 14:00: śp. Jan Skroban, P7A
  • 13:00: śp. Marta Solich, P5
  • 12:00: śp. Henryk Miler
  • piątek, 22
  • 12:00: śp. Anna Karkoszka, P2
  • 11:00: śp. Zygmunt Sliwiński, P1
  • środa, 20
  • 10:00: śp. Henryk Malcharek, P3
  • wtorek, 19
  • 10:00: śp. Józef Kollar, P7B
  • sobota, 16
  • 14:00: śp. Jerzy Honysz, P7A
  • 11:00: śp. Benedykt Kogut, P6
  • 10:00: śp. Helena Syrewicz, P5
  • czwartek, 14
  • 11:00: śp. Aniela Waser, P6A
  • 10:00: śp. Henryk Jaroni, P5
  • środa, 13
  • 13:00: śp. Eleonora Palowska, P6A
  • 10:30: śp. Anna Jon, P6B
  • 10:30: śp. Marian Koniak, P2
  • sobota, 9
  • 14:00: śp. Aniela Michalik, P1
  • 13:00: śp. Jordan Sawow, P6A
  • piątek, 8
  • 13:00: śp. Edward Dłucik, P10B
  • 12:00: śp. Łucja Gladysz, P1B
  • 11:00: śp. Maria Ochojski, P5A
  • czwartek, 7
  • 12:00: śp. Janusz Luleczka, P8
  • 11:00: śp. Elżbieta Fichna, P7B
  • wtorek, 5
  • 12:00: śp. Alicja Sopniewska, P5A
  • 11:00: śp. Andrzej Dziewior, P4A
  • 10:00: śp. Leokadia Cymerman, P5A
  • sobota, 2
  • 14:30: śp. Emilia Polak, P10B
  • 13:30: śp. Marta Kuropatwa, P7A

Grudzień 2015

  • czwartek, 31
  • 12:00: śp. Stanisława Grzelak
  • 11:00: śp. Dariusz Falkowski, P8
  • 10:00: śp. Alojzy Adamek
  • środa, 30
  • 13:00: śp. Eugeniusz Ziemniak, P8B
  • 12:00: śp. Franciszek Trybuś, P2
  • 11:00: śp. Jerzy Urbasik, ROO
  • wtorek, 29
  • 13:00: śp. Wiesław Malczewski, P4B
  • 11:00: śp. Tadeusz Jakubowski, P8A
  • poniedziałek, 28
  • 11:00: śp. Jan Malarz, P2
  • czwartek, 24
  • 11:00: śp. Maria Dudek, P2
  • środa, 23
  • 11:00: śp. Ema Blokesz, P8B
  • wtorek, 22
  • 13:00: śp. Mieczysław Kaczmarczyk, P6A
  • 10:00: śp. Zofia Duda, P4
  • sobota, 19
  • 12:00: śp. Anastazja Kudełka, P3A
  • 09:00: śp. Jerzy Błaś, P9
  • piątek, 18
  • 13:00: śp. Wilhelm Głombik, P6
  • czwartek, 17
  • 13:00: śp. Robert Sętkowski, P2
  • sobota, 12
  • 14:00: śp. Alfreda Maksymowicz, P7
  • 13:00: śp. Tadeusz Doczumiński, P5B
  • 12:00: śp. Małgorzata Fryt, P3A
  • czwartek, 10
  • 12:00: śp. Antoni Mikołajec, P3A
  • środa, 9
  • 10:30: śp. Joanna Smulska, P6B
  • piątek, 4
  • 15:00: śp. Wacław Palonek, P6
  • 13:00: śp. Wojciech Duda, P8B
  • 10:00: śp. Marek Majkowski, P3A
  • wtorek, 1
  • 11:00: śp. Stefan Aulich, P1A

Listopad 2015

  • sobota, 28
  • 13:00: śp. Ewa Grochowska, P5B
  • 12:00: śp. Adelajda Zeman, P3B
  • 11:00: śp. Mariola Cichowska, P6B
  • piątek, 27
  • 13:00: śp. Waldemar Blana
  • środa, 25
  • 10:00: śp. Jerzy Adamczyk, P5
  • wtorek, 24
  • 12:30: śp. Franciszek Lokaj, P9B
  • 09:00: śp. Eugeniusz Król, P5A
  • sobota, 21
  • 11:00: śp. Henryk Domalewski, P5
  • piątek, 20
  • 12:00: śp. Henryk Wilner, P1
  • środa, 18
  • 11:30: śp. Ryszard Wnuk, P6A
  • 10:30: śp. Małgorzata Lubaszka, P2A
  • piątek, 13
  • 12:00: śp. Roman Rymarowicz, P2A
  • 11:00: śp. Edyta Wolnik, P2A
  • wtorek, 10
  • 13:00: śp. Wojciech Mendelski, P5B
  • sobota, 7
  • 12:00: śp. Stanisław Szewczyk, P2A
  • 11:00: śp. Jadwiga Żurek, P4A
  • środa, 4
  • 11:00: śp. Józef Kwiecień, P2A
  • wtorek, 3
  • 14:00: śp. Aleksandra Hmielorz, P3B
  • 13:00: śp. Teobald Hoszek, P2
  • 10:30: śp. S. Franciszka, Róża Rothkegel, P6B
  • 10:00: śp. Zofia Sadowska, P8A

Październik 2015

  • czwartek, 29
  • 14:00: śp. Teresa Szostek, P3A
  • 12:00: śp. Zofia Kudela, P3A
  • 11:00: śp. Zbigniew Hejsak, P2A
  • środa, 28
  • 10:00: śp. Bernard Ksol, P1
  • poniedziałek, 26
  • 13:00: śp. Henryk Nawrot, P2A
  • sobota, 24
  • 11:00: śp. Antoni Moskwa, P2A
  • czwartek, 22
  • 12:00: śp. Julian Pieniądz, P9A
  • środa, 21
  • 13:30: śp. Jan Detyna, P7A
  • 12:00: śp. Antoni Tajster, P3
  • 11:00: śp. Kazimierz Huk, P2
  • sobota, 17
  • 11:00: śp. Antoni Mosek, P8B
  • czwartek, 15
  • 11:00: śp. Otylia Koczy, P7B
  • wtorek, 13
  • 14:30: śp. Elfryda Brodzińska, P4A
  • sobota, 10
  • 11:00: śp. Konrad Bugdol, P2A
  • piątek, 9
  • 10:30: śp. Maciej Michalski, P5A
  • czwartek, 8
  • 11:00: śp. Bernard Wochnik, P3A
  • poniedziałek, 5
  • 11:00: śp. Renata Pietrzak, P9

Wrzesień 2015

  • środa, 30
  • 14:00: śp. Piotr Gajos, P2
  • poniedziałek, 28
  • 14:30: śp. Stanisław Mikulski, P5A
  • sobota, 26
  • 11:00: śp. Genowefa Ruczaj, P6B
  • wtorek, 22
  • 12:00: śp. Ryszard Ligęza, P8
  • 11:00: śp. Krystyna Jaksik, P6B
  • poniedziałek, 21
  • 09:00: śp. Anna Gawłowska, P4
  • sobota, 19
  • 14:00: śp. Wojciech Kowalczyk, P2
  • 12:00: śp. Małgorzata Kuska, P5B
  • 11:00: śp. Maksymilian Nowak, P4B
  • środa, 16
  • 12:00: śp. Jan Kądzioła, P4A
  • 09:00: śp. Andrzej Kośmidek, P7B
  • wtorek, 15
  • 16:00: śp. Stanisława Anioł, P6B
  • 11:00: śp. Marian Kilian, P8A
  • 09:30: śp. Józef Borus, P5B
  • poniedziałek, 14
  • 12:00: śp. Władysława Chylińska, P6A
  • sobota, 12
  • 11:00: śp. Jadwiga Wróblewska ,P7
  • piątek, 11
  • 13:00: śp. Henryk Opalski, P3
  • środa, 9
  • 12:00: śp. Dymitr Białuski, P8B
  • 11:00: śp. Daniela Napora, P6A
  • 10:00: śp. Stanisław Mazur, P8B
  • sobota, 5
  • 12:00: śp. Paweł Kurek, P5
  • 11:00: śp. Georg Chudoba, P2
  • piątek, 4
  • 09:00: śp. Konrad Benek, P5
  • czwartek, 3
  • 13:00: śp. Czesław Wala, P6A
  • środa, 2
  • 14:00: śp. Aleksandra Kuśmierczyk, P5
  • wtorek, 1
  • 13:00: śp. Kazimierz Gurda, P6

Sierpień 2015

  • poniedziałek, 31
  • 09:00: śp. Henryk Apostel, P2
  • sobota, 29
  • 11:00: śp. Regina Bugla, P2A
  • 09:00: śp. Stanisław Frączek, P6B
  • czwartek, 27
  • 11:00: śp. Marian Gajewski, P6
  • 10:00: śp. Romuald Żukowski, P8A
  • środa, 26
  • 14:00: śp. Mieczysław Rychlik, P4
  • wtorek, 25
  • 11:00: śp. Barbara Kotlińska, ROO
  • poniedziałek, 24
  • 14:00: śp. Monika Zawisz, P6A
  • 11:00: śp. Helmut Rudzok, P6B
  • sobota, 22
  • 13:00: śp. Władysław Wasiuk, P9B
  • 10:00: śp. Apolonia Maksym,
  • piątek, 21
  • 12:00: śp. Lech Góra, P1
  • czwartek, 20
  • 14:00: śp. Bartłomiej Bucyk, P6
  • poniedziałek, 17
  • 11:00: śp. Józef Nitoń, P2
  • piątek, 14
  • 11:00: śp. Kazimierz Baster, P9B
  • sobota, 8
  • 10:00: śp. Maria Grzyboń, P3A
  • środa, 5
  • 10:00: śp. Jadwiga Astapczyk, P4A
  • wtorek, 4
  • 11:00: śp. Janina Sobala, P5
  • sobota, 1
  • 11:00: śp. Agnieszka Mazacz, P7A
  • 10:00: śp. Krystyna Rusin, P8A
  • 09:00: śp. Anna Kędzierska, P7

Lipiec 2015

  • środa, 29
  • 15:00: śp. Stanisław Oleksy, P9A
  • 12:00: śp. Adelajda Lazar, P6B
  • 10:00: śp. Józef Gawłowski, P4
  • wtorek, 28
  • 14:30: śp. Maria Ćwikłowska, P8A
  • poniedziałek, 27
  • 14:00: śp. Czesław Piekarski, P10B
  • 13:00: śp. Leszek Bryła, P2A
  • piątek, 24
  • 11:00: śp. Roman Czapliński, P3A
  • 10:00: śp. Kazimierz Kuc, P3A
  • czwartek, 23
  • 14:00: śp. Adela Piszczek, P6A
  • 10:00: śp. S. Darina Elżbieta Stankiewicz, P6B
  • wtorek, 21
  • 14:00: śp. Bolesław Śnigurski, P2
  • środa, 15
  • 11:00: śp. Adam Sawłuk, P1A
  • wtorek, 14
  • 10:00: śp. Jacek Radecki, P5B
  • poniedziałek, 13
  • 12:00: śp. Henryk Grabowski, P7
  • sobota, 11
  • 11:30: śp. Janusz Fojcik, P2
  • 10:00: śp. Róża Wyderka, P7
  • 08:30: śp. Stefania Paluch, P6B
  • piątek, 10
  • 13:30: śp. Zbigniew Becker, P6B
  • 11:00: śp. Jerzy Nowak, P3
  • środa, 8
  • 12:00: śp. Stefania Wolna, P5B
  • wtorek, 7
  • 12:00: śp. Maria Ewa Sikora, P3
  • 10:00: śp. Gerard Świentek, P1
  • poniedziałek, 6
  • 12:30: śp. Józef Nowak, P9A
  • 11:30: śp. Horst Drzymała, P2B
  • 10:30: śp. Stanisław Kozłowski, P8B
  • sobota, 4
  • 12:00: śp. Czesław Ciechanowicz, P9B

Czerwiec 2015

  • poniedziałek, 29
  • 13:30: śp. Zofia Kaczmarczyk, P6A
  • 12:30: śp. Andrzej Francuz, P8A
  • sobota, 27
  • 13:00: śp. Dominik Bek, P3
  • 10:00: śp. Małgorzata Depta, P8A
  • piątek, 26
  • 12:00: śp. Henryk Cibis, P3B
  • 11:00: śp. Elżbieta Zagoła, P3
  • poniedziałek, 22
  • 11:00: śp. Andrzej Knawa, P6A
  • sobota, 20
  • 11:00: śp. Jacek Gizowski, P1A
  • piątek, 19
  • 11:00: śp. Małgorzata Fica, PMG
  • środa, 17
  • 11:00: śp. Jan Witek, P4
  • wtorek, 16
  • 16:00: śp. Weronika Naporowska, P8A
  • 13:00: śp. Ryszard Kiczka, P8A
  • 11:30: śp. Iwona Zebut, P6B
  • sobota, 13
  • 10:00: śp. Stefania Aulich, P1A
  • piątek, 12
  • 13:00: śp. Kazimierz Grzymkowski,
  • 10:00: śp. Arkadiusz Sulik, P9A
  • środa, 10
  • 13:00: śp. Alfreda Pawełek, P1A
  • poniedziałek, 8
  • 12:00: śp. Engelbert Rudek, P10B
  • sobota, 6
  • 12:00: śp. Jerzy Pilch, P8A
  • 10:30: śp. Władysław Szczypka, P6A
  • piątek, 5
  • 13:00: śp. Mieczysław Urban, P8A
  • 11:00: śp. Józef Ignacy, P9
  • 10:00: śp. Marta Kolender, P5
  • środa, 3
  • 10:30: śp. Eugenia Grochowska, P3B
  • 08:30: śp. Antoni Łojko, P2A
  • poniedziałek, 1
  • 10:00: śp. Małgorzata Graboń, P9

Maj 2015

  • sobota, 30
  • 12:00: śp. Beata Maruszak, P8A
  • 11:00: śp. Zofia Michalczyk, P3A
  • 10:00: śp. Wanda Siwak, P4B
  • piątek, 29
  • 14:00: śp. Józefa Kubiczek, P8B
  • czwartek, 28
  • 14:00: śp. Ernest Sekuła, P10B
  • poniedziałek, 25
  • 09:00: śp. Władysława Kogut, P5B
  • sobota, 23
  • 12:00: śp. Kazimierz Kita, P4A
  • 11:00: śp. Teresa Kiszka, P1A
  • piątek, 22
  • 14:00: śp. Karol Kałuża, P2
  • 13:00: śp. Adelajda Cymbaluk, P4
  • 12:00: śp. Dariusz Tomczonek, P7
  • czwartek, 21
  • 15:00: śp. Tadeusz Detyna, P4A
  • 11:00: śp. Jan Osuchowski, P5A
  • środa, 20
  • 11:00: śp. Agnes Gawęcka, P4
  • wtorek, 19
  • 12:00: śp. Aurelia Chęć, P3B
  • poniedziałek, 18
  • 10:00: śp. Anna-Maria Malinowska, P4B
  • czwartek, 14
  • 11:00: śp. Maksymilian Korus, P3
  • poniedziałek, 11
  • 15:00: śp. Marian Świerczek, P7B
  • sobota, 2
  • 13:00: śp. Zofia Nowak

Kwiecień 2015

  • czwartek, 30
  • 12:00: śp. Zdzisław Kucharczyk, P9A
  • środa, 29
  • 14:00: śp. Aleksander Mrówka, P6
  • poniedziałek, 27
  • 13:00: śp. Władysław Kuśmierczyk, P5
  • 10:00: śp. M. Dubakowska-Adamczyk P4A
  • sobota, 25
  • 14:00: śp. Irena Hrab, P4
  • 13:00: śp. Danuta Łój, P9B
  • czwartek, 23
  • 10:00: śp. Tadeusz Mertuszka, P3A
  • środa, 22
  • 14:00: śp. Krystyna Kuriata, P9B
  • 11:00: śp. Gertruda Skura, P7
  • poniedziałek, 20
  • 13:00: śp. Jerzy Szulik, P7B
  • sobota, 18
  • 12:00: śp. Stanisława Tytko, P6A
  • 11:00: śp. Józef Niewiera, P2A
  • 10:00: śp. Józef Pinda, P2A
  • piątek, 17
  • 12:00: śp. Marian Hnatczuk, P3A
  • środa, 15
  • 12:00: śp. Andrzej Wieczorek, P9B
  • 11:00: śp. Jerzy Stera, P8B
  • sobota, 11
  • 11:00: śp. Aniela Świątek, P4B
  • 10:00: śp. Maria Dunat, P5B
  • piątek, 10
  • 13:00: śp. Jerzy Wolny, P9A
  • 12:00: śp. Czesława Betker,
  • czwartek, 9
  • 15:00: śp. Wasyl Białuski, P6B
  • 13:00: śp. Józef Fica, P4B
  • 10:00: śp. Agata Basita, P5
  • środa, 8
  • 15:00: śp. Elżbieta Żydek, P6A
  • 11:00: śp. Aurelia Jabłońska, P5A
  • wtorek, 7
  • 11:00: śp. Henryk Figura, P8B
  • sobota, 4
  • 13:00: śp. Krystyna Kuska, P5B
  • 12:00: śp. Janina Konopnicka, P3
  • 10:00: śp. Emilia Kruszka, P4A
  • piątek, 3
  • 11:00: śp. Kamil Gacek, P6
  • czwartek, 2
  • 13:00: śp. Jerzy Kobiela, P6A/P7A
  • 12:00: śp. Elżbieta Trzionka, P2
  • środa, 1
  • 15:00: śp. Gustaw Adamczyk, P5B
  • 13:00: śp. Andrzej Frankowicz, P9A
  • 12:00: śp. Aneta Gaizler, P5A
  • 11:00: śp. Joanna Duda, P7
  • 10:00: śp. Krystyna Woszczyk, P7B

Marzec 2015

  • wtorek, 31
  • 15:30: śp. Antoni Gębalczyk, P8A
  • 13:00: śp. Józef Sobeczko, P6
  • 11:00: śp. Aleksander Cybulski, P1
  • 10:00: śp. Teresa Budzińska, P2
  • poniedziałek, 30
  • 11:00: śp. Alfred Gieroń, P7
  • piątek, 27
  • 12:00: śp. Jan Tyszkiewicz, P1
  • czwartek, 26
  • 13:00: śp. Irena Bartkowska, P5A
  • 11:00: śp. Edward Gnot, PMG
  • wtorek, 24
  • 11:00: śp. Franciszek Staniek, P3A
  • sobota, 21
  • 12:00: śp. Andrzej Suchański, P1A
  • 11:00: śp. Tadeusz Subczyński, P7B
  • 10:00: śp. Józef Wojnowski, P4A
  • piątek, 20
  • 14:00: śp. Wanda Rudnicka, P6
  • 11:00: śp. Józefa Maciejewska, P2A
  • czwartek, 19
  • 13:00: śp. Eryka Szumbera, P3A
  • 12:00: śp. Łucja Pawłowska, P4
  • środa, 18
  • 14:00: śp. Zbigniew Dębina, P5A
  • 12:00: śp. Maria Woch, P4A
  • 11:00: śp. Tadeusz Kaniuch, P7A
  • piątek, 13
  • 15:00: śp. Florian Łobos, P4
  • 12:00: śp. Elżbieta Jabłońska, P3
  • 09:45: śp. Halina Wasilewska, P9
  • wtorek, 10
  • 13:00: śp. Erwin Oleś, PMG
  • sobota, 7
  • 12:00: śp. Halina Tatarczyk, P7B
  • piątek, 6
  • 15:00: śp. Bogdan Wiśniewski, P9A
  • 14:00: śp. Daniel Mrowca, P5A
  • czwartek, 5
  • 14:00: śp. Roman Pelczar, P2
  • 14:00: śp. Daniel Mrowca, P5A
  • środa, 4
  • 14:00: śp. Zdzisław Trzęsimiech, P5
  • 13:00: śp. Edward Ostaszewski, P6A
  • 12:00: śp. Adam Kieruzel, P4
  • poniedziałek, 2
  • 11:00: śp. Stefan Wesołek, P9

Luty 2015

  • piątek, 27
  • 10:00: śp. Adolf Piecuch, P4A
  • czwartek, 26
  • 15:00: śp. Zygmunt Szczecina, P5A
  • 12:00: śp. Andrzej Szot, P3
  • 11:00: śp. Gerard Wochnik, P1
  • środa, 25
  • 15:00: śp. Wanda Okrajni, P1
  • 10:00: śp. Hubert Scholz, P5B
  • wtorek, 24
  • 12:00: śp. Eugeniusz Marciniecki, P7
  • sobota, 21
  • 12:00: śp. Wiesław Borski, P1A
  • 11:00: śp. Antonina Winiarska, P9B
  • 10:00: śp. Regina Pinkała, P4A
  • piątek, 20
  • 15:00: śp. Herbert Zips, P7B
  • 11:00: śp. Elżbieta Koczy, P7
  • czwartek, 19
  • 10:00: śp. Hildegarda Markiton, P2
  • 09:00: śp. Rudolf Ludwig, P5A
  • wtorek, 17
  • 13:00: śp. Anna Dembska, P3A
  • 12:00: śp. Stanisław Figura, P8
  • 11:00: śp. Irena Pstrąg, P8
  • poniedziałek, 16
  • 12:00: śp. Stanisław Kwiatkowski, P4
  • 11:00: śp. Henryk Zaborek, P5B
  • sobota, 14
  • 13:00: śp. Władysława Pluta, P6
  • piątek, 13
  • 11:30: śp. Cecylia Drescher, P6B
  • 11:30: śp. Anna Kołodziej, P6B
  • 11:00: śp. Hildegarda Waligóra, P4A
  • sobota, 7
  • 12:00: śp. Kazimierz Murzyński, P1A
  • piątek, 6
  • 11:00: śp. Eugenia Rudzińska, 6A
  • środa, 4
  • 12:00: śp. Bożena Cicha, P8A
  • poniedziałek, 2
  • 12:00: śp. Stefania Miller, P10B

Styczeń 2015

  • piątek, 30
  • 12:00: śp. Walentyna Tomczonek, P7
  • 11:00: śp. Wiktoria Śmierzchalska, P6
  • czwartek, 29
  • 10:00: śp. Teresa Stęplewska, P3A
  • środa, 28
  • 12:00: śp. Halina Dyjakon-Stachowska, P3B
  • wtorek, 27
  • 13:00: śp. Michalina Płoska, P9B
  • sobota, 24
  • 13:00: śp. Marian Wojtyla, P5A
  • 09:00: śp. Renata Halewska, P6B
  • piątek, 23
  • 10:00: śp. Bronisława Łahoda, P2
  • czwartek, 22
  • 13:00: śp. Kazimierz Wojtowicz, P2
  • 12:00: śp. Anna Fluder, P2
  • poniedziałek, 19
  • 15:00: śp. Romana Łobos, P2
  • 13:00: śp. Klaus Klamt, P7B
  • sobota, 17
  • 14:30: śp. Waleria Czyżewska, P8
  • 12:00: śp. Małgorzata Michalak, P2
  • sobota, 10
  • 14:00: śp. Józef Noworolski, P9
  • 13:00: śp. Elżbieta Gruszka, P4A
  • czwartek, 8
  • 13:00: śp. Wanda Szewczyk, P6A
  • środa, 7
  • 13:00: śp. Wanda Tyburca, P8A
  • 11:00: śp. Władysław Płonka, P3B
  • poniedziałek, 5
  • 10:00: śp. Marian Okuń, P3
  • 09:00: śp. Stefania Stępień, P4
  • sobota, 3
  • 10:00: śp. Grzegorz Droździel, P5A
  • piątek, 2
  • 13:00: śp. Zofia Janiec, P6B
  • 12:00: śp. Leontyna Picho, P3A

Grudzień 2014

  • środa, 31
  • 14:00: śp. Michał Szepelawy, P10B
  • 10:00: śp. Jadwiga Przybyła, P6
  • sobota, 27
  • 14:00: śp. Gerard Mikieta, P3
  • wtorek, 23
  • 12:00: śp. Stefania Bielak, P2A
  • 11:00: śp. Romana Chudziak, P4
  • poniedziałek, 22
  • 13:00: śp. Jan Żurek, P9A
  • sobota, 20
  • 14:00: śp. Emma Morawiec, P1
  • czwartek, 18
  • 09:00: śp. Emilia Łuckiewicz, P7A
  • środa, 17
  • 14:00: śp. Alicja Juraszczyk, P3
  • 09:00: śp. Mariusz Zawada, P8A
  • sobota, 13
  • 11:00: śp. Władysław Piasecki, P4B
  • piątek, 12
  • 11:30: śp. Henryk Chłapek, P9
  • czwartek, 11
  • 10:00: śp. Bernard Hutny, P9
  • środa, 10
  • 11:00: śp. Jan Pająk, P2
  • wtorek, 9
  • 15:00: śp. Marian Winkler, P3
  • poniedziałek, 8
  • 11:00: śp. Helena Łukawska, P2
  • sobota, 6
  • 12:00: śp. Marian Kula, P5B
  • 11:00: śp. Tadeusz Waszkielewicz, P2A
  • piątek, 5
  • 14:00: śp. Paweł Bytomski, P7
  • 13:00: śp. Marek Maryszczak, P7
  • 11:30: śp. Edward Magdoń, P4A
  • 10:00: śp. Maria Sudek, P5B
  • czwartek, 4
  • 12:00: śp. Jadwiga Kussy, P4A
  • środa, 3
  • 10:00: śp. Dorota Hozumbek, Caritas
  • poniedziałek, 1
  • 11:00: śp. Gertruda Koza, P4A

Listopad 2014

  • sobota, 29
  • 13:00: śp. Helena Mejłun, P6B
  • 12:00: śp. Aleksandra Sprysz
  • 10:00: śp. Ewa Mielińska, P1B
  • piątek, 28
  • 13:00: śp. Zbigniew Cichowski, P6B
  • czwartek, 27
  • 11:00: śp. Cecylia Fichna, P7
  • środa, 26
  • 13:00: śp. Wanda Bochenek, P4A
  • wtorek, 25
  • 14:00: śp. Salomea Puc, P6
  • 12:30: śp. Jan Demel, P6
  • 11:30: śp. Stefan Ciuła, P9
  • sobota, 22
  • 11:00: śp. Katarzyna Knafel, P5A
  • środa, 19
  • 13:00: śp. Marianna Wieczorek, P8A
  • wtorek, 18
  • 10:00: śp. Joachim Kisiel, P3B
  • sobota, 15
  • 14:30: śp. Bogdan Jachimowicz, P2B
  • 13:00: śp. Maria Winkler, P6
  • 12:00: śp. Maria Zięba, ROO
  • 11:00: śp. Józef Czekała, P8A
  • 10:00: śp. Ewa Kelner, P4A
  • piątek, 14
  • 14:00: śp. Herbert Grzesiczek, PMG
  • czwartek, 13
  • 11:00: śp. Janina Rolnik, P4A
  • 10:00: śp. Helena Mączka, P5
  • 09:00: śp. Gertruda Górecka, P9
  • środa, 12
  • 14:00: śp. Mikołaj Jankowy, P5A
  • 13:00: śp. Cecylia Marcinkiewicz, P4
  • 11:00: śp. Wacław Kowal, P6A
  • sobota, 8
  • 14:00: śp. Paulina Naplocha, P2B
  • 13:00: śp. Sławomir Droździel, P5A
  • 12:00: śp. Aniela Nojdeker, P6
  • piątek, 7
  • 12:00: śp. Władysława Urbas, P8A
  • czwartek, 6
  • 12:00: śp. Anna Kądzioła, P4A
  • środa, 5
  • 10:00: śp. Stanisław Makówka, P4
  • wtorek, 4
  • 13:00: śp. Czesław Strojny, P7B
  • poniedziałek, 3
  • 13:00: śp. Ryszard Ptak, P7A

Październik 2014

  • czwartek, 30
  • 14:00: śp. Jerzy Skowronek, P9A
  • 11:00: śp. Aleksandra Pisanko, P1
  • wtorek, 28
  • 11:00: śp. Klara Frączek, P9A
  • poniedziałek, 27
  • 11:00: śp. Maria Romaniak, P5
  • sobota, 25
  • 11:00: śp. Jadwiga Solich, P3
  • piątek, 24
  • 10:00: śp. Wanda Nowak, P5
  • środa, 22
  • 13:30: śp. Jan Jedynak, P8A/ROO
  • niedziela, 19
  • 13:00: śp. Andrzej Brożek, P7A
  • sobota, 18
  • 12:30: śp. Marianna Wojtyla, P5A
  • piątek, 17
  • 10:30: śp. Eleonora Wolna, P6B
  • 09:00: śp. Ruta Barabasz, P3
  • czwartek, 16
  • 15:30: śp. Bernardyna Igras, P9A
  • 10:00: śp. Karol Zimny, P8B
  • środa, 15
  • 11:00: śp. Alojzja Witek, P4
  • wtorek, 14
  • 11:00: śp. Łucja Delong, P4
  • poniedziałek, 13
  • 13:00: śp. Anastazja Borzucka, P8A
  • sobota, 4
  • 15:00: śp. Andrzej Bużek, P4A
  • piątek, 3
  • 11:00: śp. Hildegarda Bezuch, P5
  • czwartek, 2
  • 14:00: śp. Joachim Pilny, P2A
  • środa, 1
  • 13:00: śp. Helena Kaczorowska, P9B

Wrzesień 2014

  • wtorek, 30
  • 09:00: śp. Patryk Golasz, P7A
  • sobota, 27
  • 14:00: śp. Aniela Dudek, P4
  • 12:30: śp. Nina Kurkulonis, P6B
  • 11:00: śp. Gertruda Szczyrba, P1B
  • czwartek, 25
  • 12:00: śp. Leokadia Kowal, P6
  • poniedziałek, 22
  • 14:00: śp. Dariusz Kręć, P4B
  • sobota, 20
  • 13:30: śp. Jerzy Szwed, P3A
  • 11:00: śp. Andrzej Matusiak, P6A
  • piątek, 19
  • 15:00: śp. Felicja Georg, P2B
  • 14:00: śp. Anna Lelonek, P5B
  • 12:00: śp. Anna Siwek, P7B
  • środa, 17
  • 10:00: śp. Eufemia Ronczka, P8A
  • wtorek, 16
  • 09:30: śp. Elżbieta Kowalska, P9
  • poniedziałek, 15
  • 12:00: śp. Stanisław Konik, P1
  • 11:30: śp. Marin Carolea, P9
  • sobota, 13
  • 12:00: śp. Agata Dudek, P4A
  • 11:00: śp. Jolanta Sochacka, P6A
  • piątek, 12
  • 15:30: śp. Genowefa Piech, P9A
  • 13:00: śp. Bolesława Szkopińska, P6A
  • 12:00: śp. Marian Łój, P9B
  • środa, 10
  • 14:00: śp. Maria Radochońska, P7B
  • 10:30: śp. Maksymilian Buba, P5
  • wtorek, 9
  • 12:00: śp. Kazimierz Gardygała, P9A
  • 10:00: śp. Janusz Kawecki, P6
  • sobota, 6
  • 14:00: śp. Kazimierz Kołek, P2A
  • 13:00: śp. Teodor Zgoliński, P6
  • piątek, 5
  • 13:00: śp. Maria Moskalik, P9A
  • środa, 3
  • 11:30: śp. Elżbieta Błaszczyk, P1
  • 10:00: śp. Jerzy Łączny, P8
  • wtorek, 2
  • 13:00: śp. Dorota Latocha, P1A
  • poniedziałek, 1
  • 12:00: śp. Kurt Kreis, P1A

Sierpień 2014

  • sobota, 30
  • 13:00: śp. Stefania Łaciok, P7A
  • piątek, 29
  • 14:00: śp. Roman Teper, P6
  • 11:00: śp. Fabian Mikołajec, P7A
  • poniedziałek, 25
  • 14:00: śp. Jerzy Meler, P7
  • sobota, 23
  • 12:00: śp. Jan Golec, P7A/ROO
  • czwartek, 21
  • 11:00: śp. Maria Błędowska, P8A
  • wtorek, 19
  • 12:00: śp. Stanisław Held, P7
  • poniedziałek, 18
  • 11:00: śp. Katarzyna Skolik, P2
  • sobota, 16
  • 13:00: śp. Piotr Kałus, P10B
  • czwartek, 14
  • 10:30: śp. Maria Kalus, P1B
  • wtorek, 12
  • 12:00: śp. Maria Marmol, P5
  • piątek, 8
  • 10:00: śp. Maria Szablińska, P2A
  • czwartek, 7
  • 09:00: śp. Krystyna Tomczyk, P5
  • środa, 6
  • 11:00: śp. Janina Poczebut, P4A
  • 09:00: śp. Adela Podolak, P6B
  • sobota, 2
  • 13:00: śp. Józef Machowski, P1
  • 11:00: śp. Lidia Miech, P1A
  • 10:00: śp. Lizelota Reiter, P6
  • piątek, 1
  • 13:00: śp. Leszek Mordarski, P3

Lipiec 2014

  • czwartek, 31
  • 10:00: śp. Elwira Gaweł, P9A
  • środa, 30
  • 11:00: śp. Stefania Smajek, P3B
  • poniedziałek, 28
  • 14:00: śp. Nicole Tsolova, P5
  • sobota, 26
  • 12:00: śp. Marcin Zwizło, P6B
  • piątek, 25
  • 10:00: śp. Wacław Wróblewski, P4
  • czwartek, 24
  • 11:00: śp. Gerard Skupnik, P2A
  • 10:00: śp. Jerzy Mendrella, P3
  • środa, 23
  • 13:00: śp. Eugeniusz Gnot, P8A
  • sobota, 19
  • 12:00: śp. Klaus Bach, P4
  • 11:00: śp. Urszula Jokel, P1B
  • czwartek, 17
  • 12:00: śp. Stanisław Grochowski, P10B
  • wtorek, 15
  • 12:00: śp. Marta Gawlikowska, P8B
  • sobota, 12
  • 11:00: śp. Maria Brzenczka, P2A
  • 10:00: śp. Kazimiera Jakubowska, P9B
  • 09:00: śp. Jerzy Hajdas, P3A
  • piątek, 11
  • 15:00: śp. Ryszard Gorlach, P5A
  • 14:00: śp. Zbigniew Kałuża, P9
  • 11:00: śp. Jerzy Burek, P2
  • środa, 9
  • 10:00: śp. Irena Lipińska ,P1B
  • poniedziałek, 7
  • 12:00: śp. Barbara Pytlik, P1
  • sobota, 5
  • 10:00: śp. Ewa Grygiel, P1B
  • czwartek, 3
  • 15:00: śp. Maria Ławniczak, P2
  • 12:00: śp. Tomasz Klimas, P7A
  • wtorek, 1
  • 12:00: śp. Janusz Papiernik, P9A

Czerwiec 2014

  • czwartek, 26
  • 11:00: śp. Jan Grabuńczyk, P4A
  • piątek, 20
  • 09:00: śp. Anna Gorol, P9
  • środa, 18
  • 12:00: śp. Michał Zieniewicz, P6
  • sobota, 14
  • 12:00: śp. Przemysław Karpowicz, P9A
  • 11:00: śp. Genowefa Zelek, P8
  • piątek, 13
  • 11:00: śp. Krystian Drabik, P7B
  • środa, 11
  • 14:00: śp. Rudolf Kupczyk, P5B
  • sobota, 7
  • 13:00: śp. Zygmunt Braniecki, P6A
  • 12:00: śp. Władysław Kołodziej, P6A
  • 11:00: śp. Wanda Mandycz, P4A
  • piątek, 6
  • 15:30: śp. Grzegorz Kasza, P7
  • 14:00: śp. Łucja Boczek-Foltys, P9A
  • 10:00: śp. Weronika Gładysz, P7A
  • czwartek, 5
  • 11:00: śp. Andrzej Hinke, P6A

Maj 2014

  • sobota, 31
  • 11:00: śp. Andrzej Gruszka, P2A
  • wtorek, 27
  • 15:00: śp. Józef Matusz, P5B
  • poniedziałek, 26
  • 14:30: śp. Franciszka Ploszka,P7B
  • sobota, 24
  • 11:00: śp. Bogusława Perek, P1A
  • piątek, 23
  • 15:00: śp. Jan Homola, P3
  • czwartek, 22
  • 14:00: śp. Anna Jaszczyk, P5
  • sobota, 17
  • 10:00: śp. Aniela Michalak,P6B
  • piątek, 16
  • 10:00: śp. Henryk Brudny, P2A
  • czwartek, 15
  • 10:00: śp. Józef Bańkowski, P4A
  • poniedziałek, 12
  • 10:00: śp. Józef Witka, P1A
  • sobota, 10
  • 11:00: śp. Władysław Hązła, P7A
  • piątek, 9
  • 15:00: śp. Anna Kolos, P7B
  • 13:00: śp. Angela Konietzny, P7B
  • czwartek, 8
  • 10:00: śp. Zdzisław Mierzejewski, P1A
  • środa, 7
  • 13:00: śp. Edward Zajda, P9B
  • 10:00: śp. Ernest Ludwig, P4A
  • wtorek, 6
  • 12:00: śp. Walter Kribus, P8B
  • piątek, 2
  • 10:00: śp. Jerzy Kuśmierz, P9A
  • 09:00: śp. Róża Iskra, P4A

Kwiecień 2014

  • wtorek, 29
  • 13:00: śp. Stanisława Stachowicz, P1A
  • 10:30: śp. Eugeniusz Góralski, P8B
  • poniedziałek, 28
  • 10:00: śp. Łukasz Kogut, P7B
  • sobota, 26
  • 14:00: śp. Mieczysław Stachurski, P5B
  • 13:00: śp. Felicja Krempa, P2A
  • 12:00: śp. Genowefa Stogniew, P5A
  • 10:30: śp. Purol Zofia, P6A
  • piątek, 25
  • 12:00: śp. Zdzisława Witkoś, P8B
  • 10:00: śp. Ryszard Magierowski, P9
  • środa, 23
  • 11:00: śp. Bronisław Spyra, P8B
  • wtorek, 22
  • 15:00: śp. Jan Froelich, P4A
  • 14:00: śp. Edward Durma, P1A
  • 11:00: śp. Horst Cieślik, P1A
  • czwartek, 17
  • 13:00: śp. Helena Nowak,P5
  • poniedziałek, 14
  • 10:00: śp. Anna Papiernik-Tumula,P3B
  • środa, 9
  • 14:00: śp. Władysława Margiczok, P1A
  • 13:00: śp. Bogumiła Kowacz,P7A
  • wtorek, 8
  • 15:00: śp. Hildegarda Reguła, P5A
  • sobota, 5
  • 13:00: śp. Stanisław Kalata, P8A
  • 12:00: śp. Zdzisław Dłużniewski, P7A
  • środa, 2
  • 11:00: śp. Renata Mamczyńska, P3A

Marzec 2014

  • poniedziałek, 31
  • 15:00: śp. Paweł Wieczorek, P8A
  • 11:00: śp. Jan Palewski, P10B
  • sobota, 29
  • 12:00: śp. Władysław Baran, P8B
  • 11:00: śp. Aleksandra Mendrella, P3
  • piątek, 28
  • 11:00: śp. Katarzyna Groszek, P4A
  • czwartek, 27
  • 14:00: śp. Genowefa Szłapka, P6B
  • środa, 26
  • 11:00: śp. Genowefa Salamon, P6B
  • wtorek, 25
  • 13:00: śp. Marianna Wieszołek, P6A/7A
  • poniedziałek, 24
  • 12:00: śp. Teresa Karpowicz, P9A
  • 11:00: śp. Joanna Kocur, P2A
  • sobota, 22
  • 12:00: śp. Bernard Kurzydem
  • 11:00: śp. Henryk Zylla, P5
  • 10:00: śp. Teresa Jaworska, P9
  • czwartek, 20
  • 14:30: śp. Eugeniusz Owerczuk, P3A
  • 11:00: śp. Berta Bialek, P3A
  • środa, 19
  • 10:00: śp. Edward Chmiel, P1
  • poniedziałek, 17
  • 12:30: śp. Anna Jabrzyk, P3B
  • sobota, 15
  • 11:00: śp. Czesław Matusiak, P2A
  • 10:00: śp. Helena Zielińska, P9
  • piątek, 14
  • 14:00: śp. Urszula Radziejewska, P7
  • środa, 12
  • 11:00: śp. Katarzyna Tkacz, P3B
  • wtorek, 11
  • 13:00: śp. Lechosław Prus, P3B
  • poniedziałek, 10
  • 15:00: śp. Marianna Sarna, P6A
  • 13:00: śp. Marek Kaczor, P5
  • sobota, 8
  • 13:00: śp. Genowefa Porwoł, P9B
  • piątek, 7
  • 14:00: śp. Urszula Petka, P6
  • czwartek, 6
  • 10:00: śp. Andrzej Kopka, P5
  • środa, 5
  • 11:00: śp. Józef Komender, P8A
  • poniedziałek, 3
  • 12:00: śp. Bogdan Kułaga, P9
  • sobota, 1
  • 10:00: śp. Urszula Pietrzykowska, P7
  • 09:00: śp. Julia Kwok, P7A

Luty 2014

  • wtorek, 25
  • 10:00: śp. Jadwiga Urbasik, ROO
  • sobota, 22
  • 11:00: śp. Julianna Węgrzyn, P6
  • 10:00: śp. Jan Siewiertoka, P5
  • piątek, 21
  • 14:00: śp. Józef Święty, P7B
  • 12:00: śp. Manfred Czekała, P3B
  • czwartek, 20
  • 12:00: śp. Aleksandra Grochowska-Sztuka, P3B
  • 10:00: śp. Łucja Pasia, P4
  • 09:00: śp. Piotr Smoleń, P2B
  • środa, 19
  • 13:00: śp. Leokadia Lasota, P2B
  • 12:00: śp. Stefania Kaptur, P5B
  • sobota, 15
  • 12:00: śp. Anna Gajewska,P6
  • 11:00: śp. Marian Smok, P3A
  • środa, 12
  • 11:00: śp. Anna Kaniuch, P7A
  • sobota, 8
  • 12:30: śp. Eufemia Kolos, P2
  • czwartek, 6
  • 14:30: śp. Alicja Sokołowska, P6
  • 10:00: śp. Andrzej Sokołowski, P7B
  • wtorek, 4
  • 13:00: śp. Jerzy Babilas, P4B
  • 11:30: śp. Alina Damasiewicz, P5A
  • 10:00: śp. Wojciech Chromicz, P2A
  • 09:30: śp. Edyta Hałacz, P9

Styczeń 2014

  • piątek, 31
  • 11:00: śp. Aniela Piłka, P2A
  • czwartek, 30
  • 12:00: śp. Sebastian Mackiewicz, P8A
  • środa, 29
  • 12:00: śp. Jerzy Gomółka,P6A
  • wtorek, 28
  • 12:00: śp. Janina Zwizło,P2
  • 11:00: śp. Henryk Koszorz,P9
  • sobota, 25
  • 14:00: śp. Piotr Raczek, PMG
  • 12:30: śp. Anna Bach, P4
  • 11:00: śp. Józef Oleszek, P7A
  • piątek, 24
  • 10:00: śp. Barbara Rudzka, P8
  • czwartek, 23
  • 13:00: śp. Anna Olszak, P7A
  • 11:00: śp. Walenty Paukszteło, P8A
  • środa, 22
  • 12:00: śp. Helena Brzezińska, P8A
  • wtorek, 21
  • 11:00: śp. Aleksandra Głowacz, ROO
  • piątek, 17
  • 10:00: śp. Lidia Kłosek, P5B
  • niedziela, 12
  • 11:00: śp. Tadeusz Miedziak, P1A
  • sobota, 11
  • 13:30: śp. Marian Smolnik, P4
  • 12:30: śp. Stefan Piechocki, P5
  • 11:00: śp. Jan Łasiuk, P6B
  • piątek, 10
  • 13:00: śp. Janina Matusiewicz, P7B
  • 11:00: śp. Renate Kupczyk, P5B
  • 10:00: śp. Henryk Skorupa, P9A
  • czwartek, 9
  • 14:00: śp. Lidia Natalli - Galińska, P1A
  • 11:00: śp. Elżbieta Trompeta, P3
  • 10:00: śp. Gerhard Swoboda, P7B
  • środa, 8
  • 12:00: śp. Barbara Widera, P4A
  • 11:00: śp. Krystyna Krzykała, P1
  • 10:00: śp. Elżbieta Foryś, P3
  • 09:30: śp. Ernest Gola, P9
  • wtorek, 7
  • 13:00: śp. Helmut Musioł, P4B
  • sobota, 4
  • 14:00: śp. Maria Jadczyk, P3A

Grudzień 2013

  • wtorek, 31
  • 12:00: śp. Aleksandra Rolka, P4
  • 11:00: śp. Janina Ciuraszkiewicz, P7
  • sobota, 28
  • 14:00: śp. Władysława Sobota, P2B
  • piątek, 27
  • 12:00: śp. Elżbieta Krybus, P9
  • 11:00: śp. Jadwiga Buczek, P2A
  • poniedziałek, 23
  • 14:00: śp. Władysław Chęć, P3B
  • 11:00: śp. Teresa Pohl, P1
  • 10:00: śp. Andrzej Kania, P3A
  • środa, 18
  • 11:00: śp. Stefan Morawiec,P2A
  • wtorek, 17
  • 11:00: śp. Teresa Przeworska
  • sobota, 14
  • 15:00: śp. Jan Kałwak, P5A
  • 14:00: śp. Stanisława Palewicz, P9B
  • 12:00: śp. Norbert Plinta, P7A
  • środa, 11
  • 12:00: śp. Antoni Konefał, P9B
  • 11:00: śp. Maria Sikorska-Brodzińska, P5A
  • wtorek, 3
  • 10:00: śp. Irena Kamińska, P5A
  • poniedziałek, 2
  • 09:00: śp. Adam Orzechowski, P3

Listopad 2013

  • sobota, 30
  • 11:00: śp. Jacek Knapik,P3B
  • piątek, 29
  • 12:00: śp. Alfreda Galińska, P3A
  • czwartek, 28
  • 11:00: śp. Michalina Pientka, P7B
  • sobota, 23
  • 14:00: śp. Piotr Kwiatkowski, P6A
  • piątek, 22
  • 10:00: śp. Szymon Skiba, P2B
  • czwartek, 21
  • 11:00: śp. Andrzej Heisler, P9
  • środa, 20
  • 14:00: śp. Maria Zając, P6A
  • wtorek, 19
  • 09:00: śp. Bogdan Malik, P1A
  • poniedziałek, 18
  • 09:00: śp. Irena Nowotnik, P6A
  • piątek, 15
  • 14:00: śp. Danuta Oleksy, P1A
  • czwartek, 14
  • 13:00: śp. Teresa Seweryn, P3
  • środa, 13
  • 11:00: śp. Emilia Korus, P3
  • wtorek, 12
  • 12:00: śp. Jan Miśta, P10B
  • poniedziałek, 11
  • 13:00: śp. Zofia Mysiakowska, PMG
  • sobota, 9
  • 13:00: śp. Józef Mglej, P5A
  • piątek, 8
  • 15:00: śp. Jindrich Sroczynski, P2
  • środa, 6
  • 11:00: śp. Maria Kollar, P7B
  • 10:30: śp. Maria Żylewicz, P8B
  • 10:00: śp. Zygmunt Biczysko, P4
  • wtorek, 5
  • 13:00: śp. Władysława Antkowiak, PMG
  • poniedziałek, 4
  • 10:30: śp. Stanisław Miller
  • sobota, 2
  • 13:00: śp. Jan Juraszek, P2A

Październik 2013

  • środa, 30
  • 14:00: śp. Henryk Fica, PMG
  • 13:00: śp. Eugenia Dziaduch, P7B
  • 11:00: śp. Helena Piworun, P5
  • 10:00: śp. Jolanta Juraszek, P8A
  • poniedziałek, 28
  • 12:30: śp. Wiktoria Drapa, P4
  • sobota, 26
  • 11:00: śp. Józef Bedronka, P7
  • piątek, 25
  • 14:00: śp. Irena Kalisz-Kamińska, P2A
  • 11:00: śp. Leonia Kobylańska, P1
  • czwartek, 24
  • 14:00: śp. Jan Żeńczak
  • środa, 23
  • 13:30: śp. Emilia Garbas, P4A
  • poniedziałek, 21
  • 13:00: śp. Jadwiga Rożnowska, P9B
  • sobota, 19
  • 12:00: śp. Maria Mitko, P1A
  • piątek, 18
  • 11:00: śp. Hubert Winkler, P6
  • czwartek, 17
  • 11:00: śp. Kazimiera Oleś, P4
  • środa, 16
  • 11:00: śp. Stanisław Fryga, P6
  • 09:30: śp. Krystyna Nykiel, P6A
  • wtorek, 15
  • 11:00: śp. Luba Kurek, P9
  • poniedziałek, 14
  • 11:00: śp. Natalia Jeżyk, P1A
  • 10:00: śp. Stanisław Dziadkowiec, P9
  • sobota, 12
  • 11:00: śp. Paweł Mazur, P5A
  • piątek, 11
  • 12:00: śp. Stanisław Pociecha, P7
  • 11:00: śp. Hubert Miketa, P6
  • czwartek, 10
  • 10:00: śp. Karol Sekuła, P4A
  • środa, 9
  • 10:00: śp. Barbara Ploszka, P9A
  • piątek, 4
  • 12:00: śp. Helena Danielska, P9B
  • czwartek, 3
  • 12:00: śp. Wojciech Selwent, P2A
  • środa, 2
  • 15:00: śp. Waldemar Jończy, P7B
  • 14:00: śp. Krystyna Socha, P4A
  • 12:30: śp. Mieczysław Zięba,ROO
  • 11:00: śp. Zbigniew Węgrzynowski, P4A

Wrzesień 2013

  • sobota, 28
  • 15:00: śp. Antoni Wąs, P4A
  • 13:30: śp. Julian Hula, P4A
  • 11:00: śp. Andrzej Maliński, P4A
  • piątek, 27
  • 13:00: śp. Kazimierz Borowik, P10B
  • 11:00: śp. Maria Nowak, P4A
  • 10:00: śp. Leonia Kuczka, P9A
  • sobota, 21
  • 11:00: śp. Erwin Paduch
  • środa, 18
  • 11:00: śp. Zuzanna Piwowar, P3
  • wtorek, 17
  • 13:00: śp. Teresa Kulpa, P2B
  • poniedziałek, 16
  • 11:00: śp. Adam Chudziński, P4
  • sobota, 14
  • 14:00: śp. Euzebiusz Gajda,P5
  • 12:00: śp. Gertruda Fogel, P2
  • 10:30: śp. Roman Stasiak, P6
  • środa, 11
  • 14:00: śp. Zofia Chylewska, P10B
  • 12:00: śp. Amalia Haas,P8A
  • 10:00: śp. Stefania Pankiewicz, P7A
  • poniedziałek, 9
  • 14:00: śp. Alina Łojko, P7B
  • 12:30: śp. Tadeusz Soszyński, P3
  • 11:00: śp. Leon Wachowski
  • sobota, 7
  • 15:00: śp. Urszula Bugdalska
  • wtorek, 3
  • 14:00: śp. Beata Zaremba, PMG

Sierpień 2013

  • sobota, 31
  • 15:00: śp. Piotr Makuc, P8
  • środa, 28
  • 12:00: śp. Stefania Bartoszewska
  • czwartek, 22
  • 13:00: śp. Anna Zdrzałek,P6
  • 11:00: śp. Zbigniew Kosiński, P9A
  • środa, 21
  • 13:00: śp. Jadwiga Okulowska,P9B
  • 10:00: śp. Tadeusz Ciuraszkiewicz, P6
  • poniedziałek, 19
  • 12:00: śp. Antoni Frączek, P9A
  • sobota, 17
  • 13:00: śp. Zdzisław Hyjek, P6A
  • poniedziałek, 12
  • 10:00: śp. Stefania Danielewicz, P4
  • sobota, 10
  • 12:00: śp. Wincentyna Ostaszewska, P6a/ROO
  • 10:00: śp. Antoni Maciaszek, P5
  • piątek, 9
  • 10:00: śp. Zygmunt Świecki, P3A
  • środa, 7
  • 10:00: śp. Maria Lukoszek, P4
  • sobota, 3
  • 11:00: śp. Helena Szczypka, P6A
  • piątek, 2
  • 14:00: śp. Bronisław Rudyszyn, P3A
  • 13:00: śp. Bolesław Niebielski, P6A/ROO
  • 12:00: śp. Ryszard Fijałkowski
  • czwartek, 1
  • 12:00: śp. Gotfryd Andrukiewicz, P7B

Lipiec 2013

  • poniedziałek, 29
  • 12:00: śp. Ernest Wuttke, P2B
  • sobota, 27
  • 11:00: śp. Elfryda Newrzela, P8B
  • piątek, 26
  • 15:00: śp. Halina Bandurska-Pluta, P1A
  • czwartek, 25
  • 15:00: śp. Janina Igras, P8
  • środa, 24
  • 14:00: śp. Władysława Zieniewicz, P5A
  • 10:00: śp. Franciszka Widrinski, P5
  • wtorek, 23
  • 15:00: śp. Ewa Sobczak, P4
  • poniedziałek, 22
  • 10:00: śp. Dorota Lesiuk, ROO
  • sobota, 20
  • 14:30: śp. Zbigniew Oszek
  • 11:00: śp. Julianna Romaniuk, P3B
  • czwartek, 18
  • 11:00: śp. Bronisław Pilch, P4B
  • środa, 17
  • 12:00: śp. Barbara Dębińska
  • 11:00: śp. Agata Rohowska, P5B
  • wtorek, 16
  • 11:00: śp. Maria Szatanek, P2A
  • poniedziałek, 15
  • 12:00: śp. Stefania Turkiewicz, P1/PM1
  • 10:00: śp. Henryk Fiołka, P8A
  • sobota, 13
  • 12:00: śp. Otylia Gicz, P3
  • piątek, 12
  • 14:00: śp. Teresa Kondracka-Liebert, P6A
  • 10:00: śp. Helena Wojtczak, P5A
  • sobota, 6
  • 11:00: śp. Wiesława Gemsa, P7B
  • piątek, 5
  • 12:00: śp. Wacława Łapińska, P8B
  • 10:00: śp. Władysław Zamłyński, P6A/P7A
  • środa, 3
  • 13:00: śp. Halina Kula, P5B
  • 10:00: śp. Lech Zieniuk, P3
  • wtorek, 2
  • 15:00: śp. Irena Demidowicz - Ciechanowska, P3A

Czerwiec 2013

  • piątek, 28
  • 12:00: śp. Franciszek Richter, P5
  • czwartek, 27
  • 11:00: śp. Józef Komsta, P2
  • 10:00: śp. Alan Izbicki, P4
  • środa, 26
  • 11:00: śp. Jan Lajs, P8B
  • wtorek, 25
  • 13:00: śp. Liliana Fliszkiewicz
  • 12:00: śp. Janina Piskorska, P5A
  • 09:00: śp. Piotr Stania, P1A
  • poniedziałek, 24
  • 12:00: śp. Salomea Paliga, P1A
  • sobota, 22
  • 14:00: śp. Franciszek Sobota
  • 13:00: śp. Andrzej Grabowski, P3
  • 12:00: śp. Pelagia Lajs, P8B
  • 11:00: śp. Janina Prędka, P6B
  • 10:00: śp. Zbigniew Małanka, P6A
  • środa, 19
  • 14:00: śp. Jerzy Jakus, P3A
  • 11:00: śp. Jerzy Słota, P8A
  • wtorek, 18
  • 14:00: śp. Jolanta Papierz, P8
  • 10:00: śp. Jan Ochojski, P9
  • sobota, 15
  • 11:00: śp. Genowefa Mika, P7B
  • wtorek, 11
  • 15:00: śp. Krystyna Jaskuła,P1
  • 14:00: śp. Michał Koszyk, P1
  • sobota, 8
  • 12:00: śp. Teodor Gazda, P2B
  • 10:00: śp. Anna Kwaśna, P6
  • piątek, 7
  • 14:00: śp. Stanisława Kopeć, P7
  • 09:00: śp. Maria Szulcek, P7B
  • sobota, 1
  • 12:00: śp. Genowefa Kampka, P7B

Maj 2013

  • środa, 29
  • 14:00: śp. Krystyna Wojtunik, P7A
  • 13:00: śp. Halina Koczenasz, P9B
  • poniedziałek, 27
  • 11:00: śp. Daria Kłosek, P7A
  • sobota, 25
  • 13:00: śp. Urszula Sokołowska, P7B
  • czwartek, 23
  • 11:00: śp. Jolanta Pfister, P6A
  • środa, 22
  • 11:00: śp. Andrzej Wesołowski, P9
  • piątek, 17
  • 14:00: śp. Stanisław Hus, P6A
  • 13:00: śp. Dorota Janków, P7A
  • 10:00: śp. Weronika Knura, P9A
  • czwartek, 16
  • 14:00: śp. Florian Oleszowski, P7
  • 13:00: śp. Ryszard Baran, P3
  • 11:00: śp. Joachim Wyglenda, P7B
  • środa, 15
  • 10:00: śp. Ema Kilar
  • sobota, 11
  • 11:00: śp. Maria Mizioch, P7B
  • piątek, 10
  • 10:00: śp. Urszula Trybuś, P10B
  • środa, 8
  • 12:00: śp. Stanisław Szymiczek, P2A
  • 11:00: śp. Henryk Waszkielewicz, P2A
  • sobota, 4
  • 14:00: śp. Józef Kochański, P3
  • 12:00: śp. Janina Woźniak,P6
  • 09:30: śp. Józef Jastrzębski, P1
  • czwartek, 2
  • 12:00: śp. Alicja Kocur, P4
  • 11:00: śp. Zofia Grabuńczyk, P4A

Kwiecień 2013

  • sobota, 27
  • 13:00: śp. Stanisław Jurkowski, P9A
  • 11:00: śp. Joachim Restel, P9A
  • czwartek, 25
  • 14:00: śp. Renata Przyborowska, P3A
  • wtorek, 23
  • 11:00: śp. Jarosław Lazarowicz, P3A
  • sobota, 20
  • 11:00: śp. Antoni Urbas, P3
  • czwartek, 18
  • 14:00: śp. Bronisław Sołtys, P3
  • środa, 17
  • 14:00: śp. Jan Bigus, P7A
  • poniedziałek, 15
  • 14:00: śp. Mieczysław Duda, P8A
  • sobota, 13
  • 13:00: śp. Stanisława Korycik, P6A
  • 12:00: śp. Franciszek Peszka, PMG/164
  • 10:30: śp. Józef Lokocz, P9A
  • środa, 10
  • 11:00: śp. Maria Kalicińska, P1A
  • 10:00: śp. Weronika Babińska, P5B
  • sobota, 6
  • 12:00: śp. Jerzy Kuczera, P8A
  • piątek, 5
  • 12:00: śp. Elżbieta Zaczyk, P7
  • 11:00: śp. Emil Knura, P9A
  • czwartek, 4
  • 11:00: śp. Anna Nowak, P4B
  • środa, 3
  • 14:00: śp. Henryk Rogowski, P5
  • 12:00: śp. Krzysztof Durlak, P1A
  • 11:00: śp. Franciszek Adamczyk, P5

Marzec 2013

  • czwartek, 28
  • 15:00: śp. Roman Sobola, P7A
  • 12:00: śp. Helena Orzeł, P6A
  • 11:00: śp. Bronisław Biliński, P4A
  • wtorek, 26
  • 13:00: śp. Andrzej Bednarski, P10B
  • poniedziałek, 25
  • 12:00: śp. Norbert Kania, P9A
  • sobota, 23
  • 14:00: śp. Gertruda Tomas, P5B
  • wtorek, 19
  • 13:00: śp. Regina Zadora,P4A
  • sobota, 16
  • 14:00: śp. Józef Czekajło, P7A
  • 10:00: śp. Paweł Śliwiński, P2
  • piątek, 15
  • 14:00: śp. Irena Kulon, P4B
  • 12:00: śp. Cecylia Lenczyk, P6A
  • czwartek, 14
  • 11:00: śp. Marian Olszewski, P6A
  • wtorek, 12
  • 14:00: śp. Zdzisław Męczarski, P1
  • 10:30: śp. Ryszard Stasiak, P2A
  • poniedziałek, 11
  • 13:00: śp. Franciszek Podeszwa, P5
  • 12:00: śp. Feliksa Zygar-Cisowska, P5
  • sobota, 9
  • 11:00: śp. Marianna Łazor, P2A
  • piątek, 8
  • 10:00: śp. Maria Jóźwiak, P9
  • 09:00: śp. Godziek Patryk, P3A
  • środa, 6
  • 11:00: śp. Teresa Mederska, P5
  • poniedziałek, 4
  • 13:00: śp. Jadwiga Ciupka,P3

Luty 2013

  • środa, 27
  • 14:00: śp. Mirosława Tabisz, P1
  • 12:00: śp. Kamila Komarnicka, P4B
  • sobota, 23
  • 13:00: śp. Justyna Rolewicz, P7
  • czwartek, 21
  • 10:00: śp. Stanisław Dzięba, P6A
  • środa, 20
  • 10:00: śp. Henryk Benesz, P4B
  • wtorek, 19
  • 12:00: śp. Apolonia Cituk, P4B
  • poniedziałek, 18
  • 12:30: śp. Jan Gogulski, P6B
  • środa, 13
  • 12:00: śp. Barbara Kwaszyńska, P5A
  • 11:00: śp. Leonarda Tananuszko, P4A
  • wtorek, 12
  • 12:00: śp. Małgorzata Kowalska, P5A
  • poniedziałek, 11
  • 12:00: śp. Łucja Tebel, P3
  • 10:00: śp. Teodor Zieliński, P9B
  • sobota, 9
  • 11:00: śp. Nowak Wiesław, P7B
  • czwartek, 7
  • 12:00: śp. Jan Parzyszek, P6A/7A/ROO
  • wtorek, 5
  • 11:00: śp. Janusz Kaczor, P5
  • sobota, 2
  • 13:00: śp. Jan Petryszak, P3B
  • 12:00: śp. Anna Strojna, P7B
  • piątek, 1
  • 13:00: śp. Józef Lech, P8A

Styczeń 2013

  • czwartek, 31
  • 14:00: śp. Eugeniusz Jośko, PMG82
  • 11:00: śp. Longina Borowik, P2
  • środa, 30
  • 13:00: śp. Stanisław Palczyński, P8B
  • 11:00: śp. Bronisława Ziętek, P3
  • sobota, 26
  • 13:00: śp. Jan Woźniak, PMG55
  • czwartek, 24
  • 14:00: śp. Andrzej Jakończa, P4A
  • wtorek, 22
  • 13:00: śp. Danuta Janik, P4
  • 12:00: śp. Leszek Komorek, P4
  • 11:00: śp. Janina Iksal, P3
  • poniedziałek, 21
  • 11:00: śp. Nina Waszkielewicz, P3
  • sobota, 19
  • 13:00: śp. Jadwiga Kedron, P9A
  • wtorek, 15
  • 12:00: śp. Heider Maksymilian, ROO/62
  • 11:00: śp. Lajtner Tadeusz, P9A
  • sobota, 12
  • 14:00: śp. Henryk Rusiewicz, P3B
  • 12:00: śp. Antoni Hibner, P5
  • piątek, 11
  • 09:00: śp. Eugenia Drogowska, P8B
  • środa, 9
  • 11:00: śp. Eugeniusz Palej, P3B
  • wtorek, 8
  • 11:00: śp. Irmina Nawrocka, P1A
  • poniedziałek, 7
  • 13:00: śp. Stanisław Śnieżek, P10B
  • sobota, 5
  • 09:00: śp. Antoni Piwowar, P8B
  • piątek, 4
  • 12:00: śp. Sabina Kumor, P6B
  • środa, 2
  • 11:00: śp. Henryk Nowak, P9

Grudzień 2012

  • poniedziałek, 31
  • 11:00: śp. Karol Gola, P9
  • 10:00: śp. Jerzy Kapuściński, P6A
  • sobota, 29
  • 10:00: śp. Bronisława Ciuruś, P5
  • 09:00: śp. Anna Drzymała, P3
  • czwartek, 27
  • 13:30: śp. Helena Wyleżoł, P1A
  • 12:00: śp. Halina Łomnicka, P1
  • poniedziałek, 24
  • 10:00: śp. Marian Sopel, P8A
  • sobota, 22
  • 13:00: śp. Elżbieta Balawender, P3B
  • 11:00: śp. Krystyna Śnieżek, P10B
  • piątek, 21
  • 14:00: śp. Janina Wiczko, ROO/5
  • 13:00: śp. Waleria Lepiarczyk, P2A
  • 08:30: śp. Wiesław Staliś, P5A
  • czwartek, 20
  • 11:00: śp. Helena Chowaniak, P8A
  • środa, 19
  • 11:00: śp. Emil Wycisk, P6B
  • wtorek, 18
  • 11:30: śp. Ewa Figurniak, P7A
  • poniedziałek, 17
  • 12:00: śp. Stanisław Zalewski, P6A/ROO
  • piątek, 14
  • 11:00: śp. Henryk Musiał, P9
  • czwartek, 13
  • 13:30: śp. Stanisław Jadczuk, P5A
  • 12:00: śp. Wilhelm Kuczman, P5B
  • sobota, 8
  • 13:30: śp. Antonina Buban, P4A
  • 12:00: śp. Halina Fita, P7B
  • 11:00: śp. Olga Pacuła, P4
  • piątek, 7
  • 14:00: śp. Czesław Zięba, P4B
  • poniedziałek, 3
  • 12:00: śp. Genowefa Jarosławska, P6A

Listopad 2012

  • czwartek, 29
  • 10:00: śp. Piotr Sitko, P2
  • wtorek, 27
  • 12:00: śp. Roman Żurawski, P1A
  • poniedziałek, 26
  • 12:00: śp. Janusz Karpowicz, P1A
  • sobota, 24
  • 13:00: śp. Eugeniusz Bednarczuk, P5B
  • 12:00: śp. Stanisław Januszewski, P3B
  • 10:00: śp. Henryk Owczarczak, P2A
  • piątek, 23
  • 13:00: śp. Piotr Borsutzki, P8A
  • sobota, 17
  • 12:30: śp. Urszula Prejs, P1
  • 11:00: śp. Adelajda Kurek, P3B
  • środa, 14
  • 13:00: śp. Helmut Bach, P3
  • 11:00: śp. Bronisława Humin, P2
  • wtorek, 13
  • 14:00: śp. Albin Michałowski, P9B
  • poniedziałek, 12
  • 12:00: śp. Zygmunt Giemza, P7A
  • 10:00: śp. Józef Kupka, P7
  • sobota, 10
  • 12:00: śp. Piotr Dołęga, P5B
  • 11:15: śp. Jerzy Smiały, P9
  • środa, 7
  • 13:00: śp. Zbigniew Niebielski, P6A
  • sobota, 3
  • 13:00: śp. Grzegorz Socha, P10B
  • 12:00: śp. Maria Kaczmarek, P7B

Październik 2012

  • środa, 31
  • 10:00: śp. Zuzanna Kuśnierz, P3A
  • sobota, 27
  • 13:00: śp. Henryk Brzoska, P9
  • 11:00: śp. Henryk Wójcik, P1
  • 10:00: śp. Franciszek Wilgucki, P5A
  • piątek, 26
  • 13:00: śp. Zygmunt Przybyła, PMG185
  • 12:00: śp. Leszek Sikora, P2
  • wtorek, 23
  • 15:00: śp. Iryna Baran
  • poniedziałek, 22
  • 12:00: śp. Teresa Długosz
  • sobota, 20
  • 14:00: śp. Bolesław Leśnicki
  • 13:00: śp. Grażyna Lemanowska
  • 10:30: śp. Beata Pierchała
  • piątek, 19
  • 14:00: śp. Kazimierz Tabacharniuk
  • 12:00: śp. Aleksander Rudyszyn
  • sobota, 13
  • 11:00: śp. Władysława Gruszka
  • piątek, 12
  • 13:00: śp. Marian Janczy
  • czwartek, 11
  • 11:00: śp. Ryszard Czerwoniak
  • wtorek, 9
  • 11:00: śp. Łucja Zimny
  • poniedziałek, 8
  • 11:00: śp. Stanisław Zięba
  • środa, 3
  • 11:30: śp. Wiktor Okulowski
  • wtorek, 2
  • 12:30: śp. Maria Czekała
  • 10:00: śp. Weronika Kras
  • msza: DPS "Dom św. Notburgi"

Wrzesień 2012

  • sobota, 29
  • 11:00: śp. Erwin Procek
  • czwartek, 27
  • 14:30: śp. Roman Milewski
  • msza: Kościół p. w. Matki Bożej
  • 11:00: śp. Bolesław Zimończyk
  • środa, 26
  • 11:00: śp. Marek Kaletka
  • wtorek, 25
  • 12:00: śp. Józef Swędrowski
  • 10:30: śp. Eugeniusz Franiczek
  • poniedziałek, 24
  • 12:30: śp. Władysław Dębosz
  • 11:00: śp. Anna Soroka
  • sobota, 22
  • 13:30: śp. Jan Kućma
  • 12:00: śp. Bogusław Zagrodnik
  • czwartek, 13
  • 14:00: śp. Jerzy Białdyga

  • : śp. Józef Kollar, P7B