Przygotowanie zwłok

Zajmujemy się kosmetyką i ubieraniem osób zmarłych w sposób zgodny z życzeniem rodziny. Na życzenie rodziny dokonujemy zakupu odzieży pogrzebowej.

Rezerwacje terminów

Wszelkie formalności związane z pochówkiem na Cmentarzu Jeruzalem, w tym rezerwacje terminów ostatniego pożegnania naszych bliskich.

Ekshumacja zwłok

Wydobycie szczątków w celu przeniesienia do innego grobu. Załatwiamy wszelkie formalności związane z ekshumacją zwłok Państwa bliskich.

Eksportacja i chłodnia całodobowa

Całodobowy transport zmarłego ze wskazanego miejsca do chłodni na terenie zakładu, gdzie będzie oczekiwać na przygotowanie do ostatniej drogi.

Kaplica pogrzebowa

Na terenie Cmentarza Jeruzalem znajduje się kaplica pogrzebowa, w której odbywają się msze pożegnalne za naszych zmarłych bliskich.

Przygotowanie zwłok

Zajmujemy się kosmetyką i ubieraniem osób zmarłych w sposób zgodny z życzeniem rodziny. Na życzenie rodziny dokonujemy zakupu odzieży pogrzebowej.

Tabliczki i krzyże

Tabliczki wykonane z tworzywa, materiałów nierdzewnych, mosiądzu i aluminium, urnowe oraz nagrobne. Krzyże drewniane oraz metalowe.

Klepsydry i nekrologi

Klepsydry wg. szablonów lub w formie zaproponowanej przez rodzinę zmarłego. Zamieszczamy nekrologi w wybranych przez Państwa gazetach.

Przewozy zmarłych

Przewóz krajowy i zagraniczny. W przypadku transportu międzynarodowego zajmujemy się wszelkimi czynnościami organizacyjnymi i formalnościami.

Sprzedaż trumien i urn

Trumny dębowe, olchowe oraz sosnowe. Urny, wykonane z całej gamy materiałów: metalu, drewna, kamienia, ceramiki lub kompozytów.

Dokumentacja fotograficzna ceremonii

Na życzenie rodziny osoby zmarłej nasi pracownicy wykonują dokumentację fotograficzną ceremonii pogrzebowej.