INFORMACJA: KREMACJA 800 ZŁ | TRANSPORT NA KREMACJĘ GRATIS

W związku ze stwierdzonymi w ostatnim okresie czasu przypadkami zniszczenia, w wyniku niewłaściwej pielęgnacji, drzew które rosną na terenach parafialnych cmentarzy, w związku z konsekwencjami wynikającymi z w art 88 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r. o ochronie przyrody (t.j. Dz.U. z 2013r., poz. 627), proszę o rozważne prowadzenie takich prac na terenach będących w posiadaniu parafii. Zgodnie z art. 82 ust.1a cytowanej ustawy, zabiegi w koronie drzewa, mogą obejmować wyłącznie:

  • usuwanie gałęzi obumarłych, nadłamanych lub wchodzących w kolizje z obiektami budowlanymi lub urządzeniami technicznymi;
  • kształtowanie korony drzewa, którego wiek nie przekracza 10 lat;
  • utrzymywanie formowanego kształtu korony drzewa.

(…)

Prezydent Miasta Racibórz

Usługi pogrzebowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe: pogrzeby, kremacje, międzynarodowy transport zwłok. Prowadzimy sprzedaż trumien, urn, tabliczek, klepsydr, wieńców i wiązanek. Wszelkie sprawy administracyjne związane z pochówkiem załatwimy u nas na miejscu.

Dowiedz się więcej

Florystyka żałobna

Wiązanki, stroiki trumienne i wieńce to nieodzowna ozdoba każdej ceremonii pogrzebowej, dlatego też nasze kompozycje kwiatowe charakteryzują się najwyższą starannością wykonania; zawsze świeże i ładne. Wiedza i doświadczenie z zakresu florystyki żałobnej pozwala nam na realizację każdego zamówienia.

Dowiedz się więcej

Gdy umrze ktoś bliski…

W przypadku śmierci bliskiej osoby Administracja Cmentarza Jeruzalem może w Państwa imieniu dokonać wszelkich czynności związanych z organizacją pogrzebu, a także, na państwa prośbę podjąć wszelkie czynności formalno-prawne związane ze śmiercią i pogrzebem bliskiej Wam osoby, takie jak na przykład załatwienie formalności w ZUS.

Dowiedz się więcej